Małgorzata Rozenek-Majdan, Viva! październik 2012
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży?! Te słowa nie pozostawiają żadnych wątpliwości

Konrad Szczęsny 1 czerwca 2017 19:15
Małgorzata Rozenek-Majdan, Viva! październik 2012
Fot. Iza Grzybowska

Od jakiegoś czasu głośno jest o rzekomej ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wszystko za sprawą wyznania prowadzącej „Projekt Lady”, że zarówno ona, jak i jej mąż, bardzo chcieliby mieć dziecko, najlepiej córeczkę. Jednak, jak wyjaśniła gwiazda w jednym z ostatnich wywiadów, „nie zawsze chcieć znaczy móc”. Część fanów i mediów zarzucała jej kokieterię i igranie z mediami. Dyskusję o ciąży prezenterki wywołały na nowo jej zdjęcia z oficjalnego przyjęcia zorganizowanego z okazji 20-lecia istnienia magazynu VIVA! . Niektórzy twierdzili, że stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan podkreśliła jej ciążowe kształty. W sprawie wypowiedział się jej menadżer, Wiktor Krajewski! Jego słowa nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

Zobacz także: Polityk: dzieci z in vitro są jak truskawki bez smaku. Jest cięta riposta Małgorzaty Rozenek-Majdan

Wiktor Krajewski o ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan

Menadżer Małgorzaty Rozenek-Majdan wydaje się całym medialnym zamieszaniem mocno zirytowany i nie przebiera w słowach, jeśli chodzi o komentowanie salonowych spekulacji.

„Zbliża się sezon ogórkowy, jeżeli chodzi o show-biznes. Nic dziwnego, że dziennikarze puszczają wodzę fantazji i wymyślają, jak w przypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan najlepiej sprzedający się news, czyli ciążę. Z takimi dziennikarskimi bzdurami i niekompetencją bardzo łatwo wygrać sprawę w sądzie”, powiedział Wiktor Krajewski w rozmowie z portalem Party.pl.

Wszystko wskazuje zatem na to, że informacje o trzeciej ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan należy włożyć między bajki.

Polecamy też: Czy Małgorzata Rozenek-Majdan planuje kolejną ciążę? Zaskakujące słowa męża prezenterki

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.