Małgorzata Potocka, VIVA 2015! październik
Fot. FOT. OLGA MAJROWSKA
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Potocka: „Boję się, że przestanę oddychać”

Artystka walczy z koronawirusem. Jak się czuje?

Olga Figaszewska 3 listopada 2020 14:48
Małgorzata Potocka, VIVA 2015! październik
Fot. FOT. OLGA MAJROWSKA

U Małgorzaty Potockiej zdiagnozowano koronawirusa. Artystka przebywa w szpitalu, gdzie walczy o powrót do zdrowia. Jak się czuje? 

Małgorzata Potocka walczy z koronawirusem

Założycielka Teatru Sabat, tancerka i choreografka zachorowała na koronawirusa. Małgorzata Potocka przebywa w jednym ze szpitali. Gwiazda od dłuższego czasu walczy o swoje zdrowie. W rozmowie Super Expressem wyznała, że ma poważne problemy z oddychaniem. Nie ukrywa, że obawia się o swoje życie.

„Trzeci tydzień jestem w szpitalu i boję się o swoje życie, boję się, że przestanę oddychać. Czuję się strasznie, kaszel mnie dusi, jestem podłączona pod tlen. Dostaję leki, kroplówki”, zdradziła.

Artystka kilka lat temu przeszła operację na otwartym sercu. „Boję się, że moje serce przestanie bić, bo jest sztucznie utrzymywane przy życiu. Mam przecież zastawkę”, powiedziała Super Expressowi.

Gwiazda stara się myśleć pozytywnie i wierzy, że uda jej się pokonać chorobę. „Wierzę, że wyzdrowieję i będę mogła zrobić premierę w teatrze, którą miałam zaplanowaną”, dodała.

Życzymy dużo sił i szybkiego powrotu do zdrowia! 

Małgorzata Potocka, Viva!
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.