Małgorzata Potocka, VIVA 2015! październik
Fot. FOT. OLGA MAJROWSKA
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Potocka: „Boję się, że przestanę oddychać”

Artystka walczy z koronawirusem. Jak się czuje?

Olga Figaszewska 3 listopada 2020 14:48
Małgorzata Potocka, VIVA 2015! październik
Fot. FOT. OLGA MAJROWSKA

U Małgorzaty Potockiej zdiagnozowano koronawirusa. Artystka przebywa w szpitalu, gdzie walczy o powrót do zdrowia. Jak się czuje? 

Małgorzata Potocka walczy z koronawirusem

Założycielka Teatru Sabat, tancerka i choreografka zachorowała na koronawirusa. Małgorzata Potocka przebywa w jednym ze szpitali. Gwiazda od dłuższego czasu walczy o swoje zdrowie. W rozmowie Super Expressem wyznała, że ma poważne problemy z oddychaniem. Nie ukrywa, że obawia się o swoje życie.

„Trzeci tydzień jestem w szpitalu i boję się o swoje życie, boję się, że przestanę oddychać. Czuję się strasznie, kaszel mnie dusi, jestem podłączona pod tlen. Dostaję leki, kroplówki”, zdradziła.

Artystka kilka lat temu przeszła operację na otwartym sercu. „Boję się, że moje serce przestanie bić, bo jest sztucznie utrzymywane przy życiu. Mam przecież zastawkę”, powiedziała Super Expressowi.

Gwiazda stara się myśleć pozytywnie i wierzy, że uda jej się pokonać chorobę. „Wierzę, że wyzdrowieję i będę mogła zrobić premierę w teatrze, którą miałam zaplanowaną”, dodała.

Życzymy dużo sił i szybkiego powrotu do zdrowia! 

Małgorzata Potocka, Viva!
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.