Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski
Fot. AGENCJA SE/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina ostatnie Święta z mężem: „Paweł był już w szpitalu”

Dzieci aktora zrobiły wszystko, by Boże Narodzenie 2019 było wyjątkowe

Rafał Kowalski 29 grudnia 2020 08:58
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski
Fot. AGENCJA SE/East News

Koniec lutego 2020 roku przyniósł nagłą śmierć Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł w jednym z warszawskich szpitali, po tym jak trafił tam przez pęknięcie tętniaka mózgu. Ulubieniec publiczności pomyślnie przeszedł operację neurochirurgiczną, ale niestety niedługo potem jego życie dobiegło końca. W najnowszym wywiadzie żona artysty wspominała jedne z ostatnich chwil spędzonych z ukochanym.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o Bożym Narodzeniu 2019

W programie Katarzyny Janowskiej o tytule Wszystko, co kocham Małgorzata Ostrowska-Królikowska cofnęła się wspomnieniami do grudnia 2019 roku. Jej mąż był już wtedy w szpitalu, ale cała rodzina zrobiła wszystko, by Paweł Królikowski zapamiętał tamtejsze Boże Narodzenie jako wyjątkowe.

Nieco inaczej – jako dziwne – Święta zapamiętała aktorka. „W ubiegłym roku mieliśmy rodzinne święta, moje dzieci sprowadziły do domu wszystkich, kogo tylko mogły, ponieważ Paweł był w szpitalu. Byliśmy u niego, ponieważ pozwolono nam...[…] Był nawet w miarę dobrej formie i to były dla mnie dziwne święta, bo wiedzieliśmy, co się dzieje”, opowiadał w programie Onetu żona Pawła Królikowskiego.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opowiedziała też o czasie żałoby. Gwiazda Klanu stara się zamienić smutek i żal w coś dobrego. „Wszyscy żyjemy ze świadomością, że śmierć nastąpi... Czy można się przygotować? W momencie kiedy jest choroba i to trwa jakiś czas – tak... To bardzo trudne. Przechodzi się etap żalu i zrozumiałam, że muszę wyjść z tego żalu, bo są ludzie, którzy mnie potrzebują i którym muszę dawać światło”, mogliśmy usłyszeć we Wszystko, co kocham.

27 lutego minie pierwszy rok od śmierci Pawła Królikowskiego… 

Rodzina Królikowskich
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!