Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski
Fot. AGENCJA SE/East News
WSPOMNIENIE

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pożegnała męża we wzruszający sposób

Aktor zmarł w wieku 58 lat

Konrad Szczęsny 27 lutego 2020 17:27
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski
Fot. AGENCJA SE/East News

Ta śmierć wstrząsnęła Polską. Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku nad ranem w jednym z warszawskich szpitali. Przy jego łóżku do końca czuwali najbliżsi: żona oraz piątka dzieci. We wzruszający sposób ukochanego męża pożegnała za pośrednictwem profilu na Instagramie Małgorzata Ostrowska-Królikowska...

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o śmierci Pawła Królikowskiego

Wszyscy wierzyli, że tę walkę uda mu się wygrać. Paweł Królikowski, serialowy Kusy oraz juror „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, odszedł po miesiącach zmagań z chorobą neurologiczną. Miał 58 lat.

Do szpitala trafił 20 grudnia 2019 roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia. W styczniu wydawało się, że jego stan jest stabilny, tak wynikało ze słów żony aktora.

„Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem”, mówiła w rozmowie z „Faktem” Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Aktor przeszedł przynajmniej dwie operacje. Niestety, pod koniec stycznia pojawiły się komplikacje, wdała się infekcja. Rodzina wierzyła jednak, że uda mu się powrócić do pełni sił. Tak się jednak nie stało...

Za pośrednictwem mediów społecznościowych ukochanego męża pożegnała Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Opublikowała ich wspólną fotografię, opatrzoną wzruszającym podpisem.

„Pawku, najlepsza podroży mojego życia 🕯w kontakcie❤️”, napisała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pawku, najlepsza podroży mojego życia 🕯w kontakcie❤️

Post udostępniony przez Małgorzatakrólikowska (@malgorzata_ok)

Antoni Królikowski żegna Pawła Królikowskiego

Wcześniej za pośrednictwem profilu na Instagramie ukochanego ojca pożegnał jego syn, Antoni.

„Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach❤️ Do zobaczenia Tato🐰🖤”, napisał..

Najbliższym Pawła Królikowskiego składamy wyrazy współczucia...  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.