Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot. EastNews
Z ŻYCIA GWIAZD

„Mimo zagrożenia, ruszyła na pomoc”. Małgorzata Ostrowska-Królikowska martwi się o starszą córkę

Rodzinne zdjęcie Królikowskich wzruszyło internautów

Redakcja VIVA! 28 maja 2020 19:55
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot. EastNews

Na początku tego roku pożegnaliśmy Pawła Królikowskiego, lubianego aktora i jurora jednego z rozrywkowych show. Przez długi czas walczył z ciężką chorobą neurologiczną, a wspierali go w tym najbliżsi, żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska i dzieci. Aktorka ma doskonały kontakt z córkami i synami, a internauci po raz kolejny podziwiają, jak mocna łączy ich więź.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska córka Julia

„Trzeba jakoś żyć. Nie mam problemu z organizacją czasu. Nie brakuje nam zajęć domowych. Moje córki chętnie gotują teraz za mnie obiady, grają ze mną w szachy czy planszówki. Z przyjemnością spędzam czas z nimi i synami”, wyznała Małgorzata Ostrowska-Królikowska w Fakcie.

„Mam też ogródek, który potrzebuje opieki i praca w nim uspokaja. Polecam to każdemu, kto lubi. Świat teraz przystopował, więc trzeba skorzystać z okazji, by zająć się rodziną, domem i poddać się refleksji. Najcenniejsze, co mam, to świetne dzieci. To największa siła i skarb”, dodała, opowiadając o tym, jak wygląda jej życie po stracie męża.

Aktorka martwi się ostatnio o starszą córkę, Julię. Nastolatka jest studentką Uniwersytetu Medycznego i postanowiła wesprzeć służbę zdrowia w walce z koronawirusem. „Julka już w zeszłym roku miała praktyki w pogotowiu ratunkowym i doskonale dawała sobie radę. Medycyna to jej powołanie, dlatego mimo zagrożenia, ruszyła na pomoc”, ujawniła osoba związana z rodziną Królikowskich tygodnikowi Na żywo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Królikowska (@malgorzata_ok)

Antoni Królikowski zdjęcie rodzinne Instagram

Głową rodziny pozostaje najstarszy syn pary, Antoni Królikowski. „Antek bardzo mi pomaga i stoi na wysokości zadania”, mówiła Małgorzata-Ostrowska-Królikowska w jednym z programów Dzień Dobry TVN. Młody aktor dba również o projekty, w które angażował się jego ojciec. Zajął się organizacją polsko-czeskiego festiwalu w Kudowie-Zdroju, którego pomysłodawcą i organizatorem był Paweł Królikowski.

„Tata kochał samochody, zwłaszcza maluchy, dlatego nie zabraknie akcentu motoryzacyjnego. W zeszłym roku odbył się przejazd zabytkowych aut. Tym razem chcemy zorganizować kino samochodowe i na wielkim ekranie wyświetlać filmy oraz materiały nakręcone z artystami”, zdradził Antoni Królikowski na łamach magazynu Flesz.

Aktor opublikował również wzruszające zdjęcie, które natychmiast podbiło serca fanów. Pozuje z mamą, rodzeństwem i bratankiem – wielbiciele Królikowskich od razu zwrócili uwagę, że malutki Józef jest łudząco podobny do zmarłego dziadka...

W komentarzach pod fotografią nie brakuje ciepłych słów wsparcia i wyrazów uznania, że rodzina tak mocno trzyma się razem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#familypower #królikowscy ❤️🐰 @festival_czpl 📽🎸🚘

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.