Aktorka kończy z grzecznym wizerunkiem?

Monika Katarzyna Krupska 3 lipca 2018 11:28

Stało się! Kolejna gwiazda w polskim show-biznesie przyozdobiła swoje ciało. I choć tatuaże wśród gwiazd są częstym zjawiskiem, to tym razem fani przecierają oczy ze zdumienia. Nie z powodu wytauowanego symbolu, tylko ponieważ modzie na tatuaże uległa Małgorzata Kożuchowska! Co sobie zrobiła? 

Małgorzata Kożuchowska ma tatuaż

Małgorzata Kożuchowska to zdecydowanie kobieta z klasą. Aktorka nie tylko zawsze wygląda perfekcyjnie, ale i trudno u niej doszukać się jakichkolwiek skandali. Wydawać by się mogło, że Natalka z Rodzinki.pl nigdy nie zdecyduje się na przyozdobienie swojego ciała na stałe. Jak widać, niewiele jednak wiemy o Kożuchowskiej, bo aktorka właśnie wykonała sobie pierwszy w życiu tatuaż!

Gwiazda, która ostatnio eksperymentowała ze swoim wizerunkiem na potrzeby roli w filmie Plagi Breslau u Patryka Vegi zdecydowała się na wzór 0Rh+, czyli nazwę grupy krwi. Swój pierwszy tatuaż pokazała podczas Festiwalu Dwa Teatry 2018 w Sopocie. 

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii i napiszcie, jak wam się podoba.  

1/5
Małgorzata Kożuchowska ma tatuaż!
Copyright @EastNews
1/5

Małgorzata Kożuchowska swój pierwszy tatuaż zrobiła w bardzo widocznym miejscu 

2/5
Małgorzata Kożuchowska ma tatuaż!
Copyright @EastNews
2/5

Aktorka tatuaż zrobiła na wewnętrznej części nadgarstka 

3/5
Małgorzata Kożuchowska ma tatuaż!
Copyright @EastNews
3/5

Na zbliżeniu widać, że jest to nazwa grupy krwi 

4/5
Małgorzata Kożuchowska w Sopocie pokazała tatuaż
Copyright @instagram@malgorzatakozuchowska_
4/5

Aktorka wybrała wzór 0Rh+

5/5
Małgorzata Kożuchowska ma tatuaż!
Copyright @EastNews
5/5

Co myślicie o takim tatuażu?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.