Aktorka kończy z grzecznym wizerunkiem?

Monika Katarzyna Krupska 3 lipca 2018 11:28

Stało się! Kolejna gwiazda w polskim show-biznesie przyozdobiła swoje ciało. I choć tatuaże wśród gwiazd są częstym zjawiskiem, to tym razem fani przecierają oczy ze zdumienia. Nie z powodu wytauowanego symbolu, tylko ponieważ modzie na tatuaże uległa Małgorzata Kożuchowska! Co sobie zrobiła? 

Małgorzata Kożuchowska ma tatuaż

Małgorzata Kożuchowska to zdecydowanie kobieta z klasą. Aktorka nie tylko zawsze wygląda perfekcyjnie, ale i trudno u niej doszukać się jakichkolwiek skandali. Wydawać by się mogło, że Natalka z Rodzinki.pl nigdy nie zdecyduje się na przyozdobienie swojego ciała na stałe. Jak widać, niewiele jednak wiemy o Kożuchowskiej, bo aktorka właśnie wykonała sobie pierwszy w życiu tatuaż!

Gwiazda, która ostatnio eksperymentowała ze swoim wizerunkiem na potrzeby roli w filmie Plagi Breslau u Patryka Vegi zdecydowała się na wzór 0Rh+, czyli nazwę grupy krwi. Swój pierwszy tatuaż pokazała podczas Festiwalu Dwa Teatry 2018 w Sopocie. 

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii i napiszcie, jak wam się podoba.  

1/5
Małgorzata Kożuchowska ma tatuaż!
Copyright @EastNews
1/5

Małgorzata Kożuchowska swój pierwszy tatuaż zrobiła w bardzo widocznym miejscu 

2/5
Małgorzata Kożuchowska ma tatuaż!
Copyright @EastNews
2/5

Aktorka tatuaż zrobiła na wewnętrznej części nadgarstka 

3/5
Małgorzata Kożuchowska ma tatuaż!
Copyright @EastNews
3/5

Na zbliżeniu widać, że jest to nazwa grupy krwi 

4/5
Małgorzata Kożuchowska w Sopocie pokazała tatuaż
Copyright @instagram@malgorzatakozuchowska_
4/5

Aktorka wybrała wzór 0Rh+

5/5
Małgorzata Kożuchowska ma tatuaż!
Copyright @EastNews
5/5

Co myślicie o takim tatuażu?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.