Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska zagra u Patryka Vegi?! „Obsadza aktorów wbrew ich warunkom’’

Aktorka wystąpi w następnej części „Kobiet mafii’’?

Damian Duda 17 marca 2018 15:45

Choć nie narzeka na brak propozycji zawodowych, wciąż ma jedno marzenie — chce się rozwijać. Małgorzata Kożuchowska nie ukrywa, że bardzo chciałaby zagrać w filmie najlepiej zarabiającego polskiego reżysera, Patryka Vegi. Mimo że wielu zarzuca jego produkcjom znikomą wartość artystyczną, jego dzieła ogląda cała Polska. A sale kinowe wypełnione są do ostatniego miejsca. Na czym polega fenomen filmów Vegi? 

Kożuchowska będzie współpracować z Vegą?

Wszystko na to wskazuje. Aktorka znana do tej pory z ról kobiet w średnim wieku albo matek chce zmierzyć się z cięższym gatunkiem. W ostatnim wywiadzie, którego udzieliła Kożuchowska, podkreśliła, że bardzo chciałaby zagrać w filmie polskiego reżysera. 

„Byłoby czadowo zagrać u Vegi! Mam nadzieję, że to wzajemne »obwąchiwanie się«, o którym powiedział nie będzie trwało w nieskończoność i zaowocuje współpracą’’, powiedziała gwiazda w rozmowie z Faktem

Jestem ciekawa, jak on by mnie widział w swoim filmie. Wręcz umieram z ciekawości

Nikogo nie dziwią takie deklaracje ze strony aktorki. Filmy Vegi są hitami, na które przychodzą miliony Polaków. A aktorzy, którzy w nich grają, urastają do rangi gwiazd. Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski czy Sebastian Fabijański — to zaledwie krótka lista nazwisk aktorów, którzy zawdzięczają Vedze spektakularną karierę.

Kożuchowska podkreśla, że praca z twórcą „Botoksu’’ i „Kobiet mafii’’ mogłaby być dla niej zwrotem w karierze. „Byłam zachwycona jego »Pitbullem«. Patryk jest jednym z nielicznych reżyserów, który nie boi się łamać stereotypów i obsadza aktorów wbrew ich warunkom, uzyskując w ten sposób zaskakujące efekty. Dla mnie mógłby to być nowy, przełomowy etap w karierze zawodowej. Jestem ciekawa, jak on by mnie widział w swoim filmie. Wręcz umieram z ciekawości’’, dodaje Kożuchowska na łamach dziennika. 

Uważacie, że aktorka ma szansę zagrać w następnej części „Kobiet mafii’’? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.