Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska spędza urlop w malowniczym miejscu!

Dokąd wyjechała wraz z rodziną?

Olga Figaszewska 3 stycznia 2019 14:55

Dla Małgorzaty Kożuchowskiej ostatni rok był dość wymagający. Teraz w końcu mogła spędzić więcej czasu ze swoją rodziną. Wraz z najbliższymi wyjechała podładować akumulatory i wybrała do tego malownicze miejsce. Dokąd się udała?

Urlop Małgorzaty Kożuchowskiej

Drzewa udekorowane śniegiem, górskie szlaki i upragniony spokój. Gwiazda razem z mężem, Barkiem Wróblewskim i synkiem, Jasiem od tygodnia wypoczywa w Tatrach. Tam zaszyli się w jednej z góralskich chatek. Małgorzata Kożuchowska nie kryje swoje radości. Zupełnie się nie dziwimy, przy takich widokach trudno oderwać wzrok od malowniczych pejzaży.  Fani również zazdroszczą jej takich okoliczności. „Pozazdrościć mozna ❤❤ u mnie również zasypane wszystko 💕💕💕”, „Pięknie jak w bajce ❄️☃️❄️☃️❄️pozdrawiam miłego czasu 😀💞😀”, czytamy.

Dlaczego śladem innych gwiazd polskiego show-biznesu nie udała się na podróż do ciepłych krajów? „Chciałam, żeby mój synek poznał białe Boże Narodzenie i udało się. Póki co mówi, że szkoda, że też w Polsce nie ma takiego śniegu🤣, ale za chwilę już zrozumie, że Polska nie kończy się na Warszawie. Wiem, że będzie miał piękne wspomnienia. A za rok? Może znowu wigilia w domu. W Polsce... Co myślicie? Gdzie spędzać święta?”, napisała Małgorzata Kożuchowska pod ostatnim postem.

Aktorka podzieliła się z fanami również niesamowitymi fotografiami ze swojego wypoczynku. Widzimy jak świetnie bawi się jeżdżąc na nartach po górskich stokach czy spędza czas z synkiem lepiąc bałwana. Cieszy się każdą chwilę spędzoną z rodziną.   

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.