poleca!

Małgorzata Kożuchowska w nowej „Urodzie Życia” namawia: „Nie bój się i kochaj”. A jak ona kocha? I kogo?

J G 10 czerwca 2016 10:25
Małgorzata Kożuchowska na okładce Urody Życia
Fot. Marlena Bielińska/Move

Nie bój się i kochaj - namawia Małgorzata Kożuchowska, okładkowa bohaterka sesji i wywiadu z lipcowego numeru Urody Życia (od 10 czerwca w kioskach). - W życiu można przegapić wiele rzeczy, ale tych najważniejszych, tych kamieni milowych udało mi się nie przegapić - mówi Małgorzata Kożuchowska. O miłości nie tylko do kina, dziecka czy rodziny, wyprowadzce z Warszawy oraz łapaniu dystansu aktorka rozmawiała z Magdaleną Felis. Polecamy tę arcyciekawą rozmowę i piękną sesję!
 

Warto przeczytać także: Małgorzata Kożuchowska o macierzyństwie: "To ważniejsze niż wszystkie niezagrane role".

 

Co jeszcze w Urodzie Życia nr 7/2016?

Rysownik Marek Raczkowski o rzucaniu narkotyków i wychodzeniu z ciężkiej choroby. Debiutantka, o której będzie głośno - Agnieszka Podsiadlik. Niezwykła para, niecodzienna miłość - Iman i David Bowie. Paulina Młynarska o... dobrej zmianie. Xawery Żuławski opowiada o zmarłych rodzicach. A także przejmujący reportaż o szwaczkach z Bangladeszu, które w strasznych warunkach szyja ubrania dla znanych marek, często przypłacając to zdrowiem, a nawet życiem.

 

Polecamy: „Niech się dzieje!”. Małgorzata Kożuchowska kończy 45 lat. O czym marzy, co planuje, czym zaskoczy?

 

Uroda Życia 7/2016 z Małgorzatą Kożuchowską na okładce od 10 czerwca w sprzedaży.

Małgorzata Kożuchowska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.