Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Kożuchowska traci kolejny serial. Co dalej z jej karierą?

Lubiana „Rodzinka.pl” znika z anteny!

Weronika Kostyra 1 kwietnia 2018 19:15
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska

Serial Rodzinka.pl jest na antenie już od siedmiu lat. Jego świeżość i oryginalne poczucie humoru od początku podbiły serca widzów. Obecnie emitowany jest jego 12 sezon. Wszystko wskazuje na to, że będzie ostatni. Powód? Jego oglądalność drastycznie spada.

Nie będzie kolejnego sezonu Rodzinki.pl

Według informacji Faktu lubiany serial zniknie niebawem z anteny TVP2. Jego oglądalność, która dawniej wynosiła nawet 3,5 miliona, teraz spadła o ponad połowę. Bywa, że większą popularnością cieszą się powtórki starych sezonów niż bieżące odcinki. W związku z tym władze stacji poważnie rozważają zakończenie jego produkcji.

„Przyszłość Rodzinki.pl TVP rozważa zakończenie produkcji tego serialu, bo Boscy czasy świetności mają już dawno za sobą. Obecny sezon ogląda już tylko 1,16 mln widzów. Powtórki przyciągają prawie tyle samo widzów, więc bardziej opłaca się emitować stare odcinki”, pisze Fakt.

Jeżeli ta informacja się potwierdzi, fanom serialu na pewno będzie go brakować. Koniec produkcji to także zła wiadomość dla aktorów odtwarzających główne role, którzy zdążyli już zżyć się ze swoimi postaciami. Czy to już koniec telewizyjnej kariery Małgorzaty Kożuchowskiej? Aktorce dużą popularność przyniosła rola Hanki Mostowiak w serialu M jak miłość, z której zrezygnowała po kilku latach odtwarzania tej postaci.

Kilka dni temu ogłoszono także, że zakończono produkcję innego serialu z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej – Druga Szansa. Przedstawiciele stacji TVN potwierdzili, że szósty sezon losów Moniki Boreckiej będzie ostatnim. Jednocześnie potwierdzono jednak, że w planach jest powstanie kolejnego serialu z jej udziałem, więc fani aktorki nie będę zawiedzeni. 

Małgorzata Kożuchowska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Małgorzata Kożuchowska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!