Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Kożuchowska traci kolejny serial. Co dalej z jej karierą?

Lubiana „Rodzinka.pl” znika z anteny!

Weronika Kostyra 1 kwietnia 2018 19:15
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska

Serial Rodzinka.pl jest na antenie już od siedmiu lat. Jego świeżość i oryginalne poczucie humoru od początku podbiły serca widzów. Obecnie emitowany jest jego 12 sezon. Wszystko wskazuje na to, że będzie ostatni. Powód? Jego oglądalność drastycznie spada.

Nie będzie kolejnego sezonu Rodzinki.pl

Według informacji Faktu lubiany serial zniknie niebawem z anteny TVP2. Jego oglądalność, która dawniej wynosiła nawet 3,5 miliona, teraz spadła o ponad połowę. Bywa, że większą popularnością cieszą się powtórki starych sezonów niż bieżące odcinki. W związku z tym władze stacji poważnie rozważają zakończenie jego produkcji.

„Przyszłość Rodzinki.pl TVP rozważa zakończenie produkcji tego serialu, bo Boscy czasy świetności mają już dawno za sobą. Obecny sezon ogląda już tylko 1,16 mln widzów. Powtórki przyciągają prawie tyle samo widzów, więc bardziej opłaca się emitować stare odcinki”, pisze Fakt.

Jeżeli ta informacja się potwierdzi, fanom serialu na pewno będzie go brakować. Koniec produkcji to także zła wiadomość dla aktorów odtwarzających główne role, którzy zdążyli już zżyć się ze swoimi postaciami. Czy to już koniec telewizyjnej kariery Małgorzaty Kożuchowskiej? Aktorce dużą popularność przyniosła rola Hanki Mostowiak w serialu M jak miłość, z której zrezygnowała po kilku latach odtwarzania tej postaci.

Kilka dni temu ogłoszono także, że zakończono produkcję innego serialu z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej – Druga Szansa. Przedstawiciele stacji TVN potwierdzili, że szósty sezon losów Moniki Boreckiej będzie ostatnim. Jednocześnie potwierdzono jednak, że w planach jest powstanie kolejnego serialu z jej udziałem, więc fani aktorki nie będę zawiedzeni. 

Małgorzata Kożuchowska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Małgorzata Kożuchowska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.