Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Kożuchowska traci kolejny serial. Co dalej z jej karierą?

Lubiana „Rodzinka.pl” znika z anteny!

Weronika Kostyra 1 kwietnia 2018 19:15
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska

Serial Rodzinka.pl jest na antenie już od siedmiu lat. Jego świeżość i oryginalne poczucie humoru od początku podbiły serca widzów. Obecnie emitowany jest jego 12 sezon. Wszystko wskazuje na to, że będzie ostatni. Powód? Jego oglądalność drastycznie spada.

Nie będzie kolejnego sezonu Rodzinki.pl

Według informacji Faktu lubiany serial zniknie niebawem z anteny TVP2. Jego oglądalność, która dawniej wynosiła nawet 3,5 miliona, teraz spadła o ponad połowę. Bywa, że większą popularnością cieszą się powtórki starych sezonów niż bieżące odcinki. W związku z tym władze stacji poważnie rozważają zakończenie jego produkcji.

„Przyszłość Rodzinki.pl TVP rozważa zakończenie produkcji tego serialu, bo Boscy czasy świetności mają już dawno za sobą. Obecny sezon ogląda już tylko 1,16 mln widzów. Powtórki przyciągają prawie tyle samo widzów, więc bardziej opłaca się emitować stare odcinki”, pisze Fakt.

Jeżeli ta informacja się potwierdzi, fanom serialu na pewno będzie go brakować. Koniec produkcji to także zła wiadomość dla aktorów odtwarzających główne role, którzy zdążyli już zżyć się ze swoimi postaciami. Czy to już koniec telewizyjnej kariery Małgorzaty Kożuchowskiej? Aktorce dużą popularność przyniosła rola Hanki Mostowiak w serialu M jak miłość, z której zrezygnowała po kilku latach odtwarzania tej postaci.

Kilka dni temu ogłoszono także, że zakończono produkcję innego serialu z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej – Druga Szansa. Przedstawiciele stacji TVN potwierdzili, że szósty sezon losów Moniki Boreckiej będzie ostatnim. Jednocześnie potwierdzono jednak, że w planach jest powstanie kolejnego serialu z jej udziałem, więc fani aktorki nie będę zawiedzeni. 

Małgorzata Kożuchowska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Małgorzata Kożuchowska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.