Małgorzata Kożuchowska
Fot. Mateusz Stankiewicz
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska zamieściła wyjątkowe zdjęcie z synem!

Mały Jan Franciszek ma już 4 lata

Konrad Szczęsny 11 listopada 2018 20:33
Małgorzata Kożuchowska
Fot. Mateusz Stankiewicz

Jedyny syn Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartka Wróblewskiego przyszedł na świat 10 października 2014 roku. Dumni rodzice nadali mu imiona Jan Franciszek na część dwóch papieży. Aktorka rzadko wypowiada się na temat dziecka publicznie, jednak od czasu do czasu publikuje zdjęcia z nim na Instagramie! To ostatnie niezwykle mocno poruszyło jej fanów.

Małgorzata Kożuchowska na uroczej fotografii z synem Janem Franciszkiem

Małgorzata Kożuchowska przebywa obecnie poza granicami Polski. Gwiazda odpoczywa od medialnego zgiełku wraz z najbliższymi na jednej z egzotycznych wysp, prawdopodobnie na Oceanie Indyjskim, jednak nie chciała zdradzić, gdzie dokładnie. W mediach społecznościowych zamieszcza natomiast zdjęcia i krótkie filmiki, na których uwiecznia najpiękniejsze momenty tych wakacji.

Na jednym z nich gwiazda trzyma w objęciach synka, Jana Franciszka i promiennie się uśmiecha.

„Mamo! Te wakacje są tak miłe jak góra poduszek”☺️☺️☺️#holiday #family #tropicalisland #tropicalforest #rain #mamanawakacjach #itsmylife #nature #timeforrest”, podpisała je szczęśliwa aktorka na Instagramie.

Internauci o zdjęciu Małgorzaty Kożuchowskiej z synem

Pod fotografią nie zabrakło oczywiście pełnych serdeczności wyznań i najlepszych życzeń ze strony fanów Małgorzaty Kożuchowskiej.

„Boziu jaki mądry chłopczyk 😍”, „Ach te teksty tych naszych chłopaków, bo przecież nie mietki a miękki :D pozdrowienia! Zbierajcie duużo słońca i energii! :)”, „najpiękniejsze wyznanie, zaraz po kocham Cię mamo 😍😍😍”, pisali rozanieleniinternauci.

I trudno się z nimi nie zgodzić!  

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach z mężem Bartkiem Wróblewskim i synem Janem Franciszkiem
Fot. Instagram @malgorzatakozuchowska_
 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.