Małgorzata Kożuchowska
Fot. Mateusz Stankiewicz
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska zamieściła wyjątkowe zdjęcie z synem!

Mały Jan Franciszek ma już 4 lata

Konrad Szczęsny 11 listopada 2018 20:33
Małgorzata Kożuchowska
Fot. Mateusz Stankiewicz

Jedyny syn Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartka Wróblewskiego przyszedł na świat 10 października 2014 roku. Dumni rodzice nadali mu imiona Jan Franciszek na część dwóch papieży. Aktorka rzadko wypowiada się na temat dziecka publicznie, jednak od czasu do czasu publikuje zdjęcia z nim na Instagramie! To ostatnie niezwykle mocno poruszyło jej fanów.

Małgorzata Kożuchowska na uroczej fotografii z synem Janem Franciszkiem

Małgorzata Kożuchowska przebywa obecnie poza granicami Polski. Gwiazda odpoczywa od medialnego zgiełku wraz z najbliższymi na jednej z egzotycznych wysp, prawdopodobnie na Oceanie Indyjskim, jednak nie chciała zdradzić, gdzie dokładnie. W mediach społecznościowych zamieszcza natomiast zdjęcia i krótkie filmiki, na których uwiecznia najpiękniejsze momenty tych wakacji.

Na jednym z nich gwiazda trzyma w objęciach synka, Jana Franciszka i promiennie się uśmiecha.

„Mamo! Te wakacje są tak miłe jak góra poduszek”☺️☺️☺️#holiday #family #tropicalisland #tropicalforest #rain #mamanawakacjach #itsmylife #nature #timeforrest”, podpisała je szczęśliwa aktorka na Instagramie.

Internauci o zdjęciu Małgorzaty Kożuchowskiej z synem

Pod fotografią nie zabrakło oczywiście pełnych serdeczności wyznań i najlepszych życzeń ze strony fanów Małgorzaty Kożuchowskiej.

„Boziu jaki mądry chłopczyk 😍”, „Ach te teksty tych naszych chłopaków, bo przecież nie mietki a miękki :D pozdrowienia! Zbierajcie duużo słońca i energii! :)”, „najpiękniejsze wyznanie, zaraz po kocham Cię mamo 😍😍😍”, pisali rozanieleniinternauci.

I trudno się z nimi nie zgodzić!  

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach z mężem Bartkiem Wróblewskim i synem Janem Franciszkiem
Fot. Instagram @malgorzatakozuchowska_
 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.