Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Kożuchowska oszpeci się dla roli u Patryka Vegi?!

„Gdy tylko jest okazja, lubię się oszpecać”

Olga Figaszewska 12 marca 2018 14:00
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielińska

Małgorzata Kożuchowska przez długi czas aktorka była kojarzona z Hanką Mostowiak. W końcu po 11 latach podjęła decyzję o rozpoczęciu nowego etapu w karierze i odeszła z M jak miłość. Od niedawna wciela się w główną rolę serialu TVN, Druga szansa. W przeciwieństwie do swoich koleżanek, nigdy nie poddawała się radykalnej metamorfozie wyłącznie na potrzeby produkcji. Niektórzy sugerują, że stała się więźniem swojego nienagannego wizerunku. Czy wkrótce się to zmieni? Aktorka zabrała głos w tej sprawie!

Małgorzata Kożuchowska jest więźniem nienagannej postawy?

W ostatnim wywiadzie dla Flesza, Ilona Łepkowska wyznała, że nie do końca podoba jej się lukrowana rzeczywistość pokazywana w niektórych serialach.

„Kiedy widzę, jak w „Drugiej szansie” biedna, skazana na prace społeczne Małgorzata Kożuchowska pcha wózek z brudną pościelą, a jest przy tym elegancko uczesana i umalowana, a „brudna pościel” naprawdę jest czysto, tylko lekko pomięta, to trochę chce mi się śmiać”, wyznała. Scenarzystka podkreśliła, że z pewnością szukałaby dla Małgorzaty Kożuchowskiej takiej roli, w której byłaby brzydsza, starsza, gorzej ubrana, w której pokazywałaby skrajne stany emocjonalne.

„Uważam, że jest dobrą aktorką i byłaby w  stanie to zagrać. Chciałabym zobaczyć ją w scenach, gdzie musiałaby zagrać przeciwko swojemu obecnemu wizerunkowi, które wymyśliły jej gazety, ale który i ona sama utrwala. Stała się jego więźniem. Ale wciąż liczę, że ktoś zaproponuje jej rolę ,dzięki której będzie mogła wreszcie wytarzać się trochę w błocie”, dodała.

Małgorzata Kożuchowska oszpeci się dla roli u Patryka Vegi?

Niedawno Patryk Vega przyznał, że z chęcią zaangażowałby aktorkę do jednej ze swoich produkcji.  Reżyser zdradził Faktowi, że Małgorzata Kożuchowska musiałaby zrezygnować ze swojego ugrzecznionego wizerunku. Cały czas szuka dla niej interesującej roli, dzięki której zaprezentuje się światu z zupełnie innej roli.

„Już od dłuższego czasu obwąchujemy się z Małgosią. Rola, którą napiszę dla Małgosi, będzie zdecydowanie odległa od tego, co robiła do tej pory. Dla aktorów, więc i dla Małgosi, fajne jest to, że mogą robić rzeczy różne. Tak naprawdę im dalej mogą uciec od siebie i stworzyć bardziej odległą od siebie postać, tym bardziej jest to dla nich fascynujące”, wyznał.

Małgorzata Kożuchowska postanowiła skomentować ostatnie doniesienia. Aktorka niczego nie wyklucza, wręcz podkreśla, że zawód aktora wiąże się z ciągłym zmianami, poświęceniami.

„Jako kobieta chcę oczywiście być atrakcyjna i podobać się innym. Ale w pracy, gdy tylko jest okazja, lubię się oszpecać. Granie bez makijażu? Świetna sprawa! Nie mam z tym problemu. To fajne uczucie zobaczyć później na ekranie kogoś innego. Uważam, że im mniej siebie przypominam, tym lepiej dla widza”, zwierzyła się dziennikarzowi Faktu.

Myślisz, że wkrótce zobaczymy aktorkę na ekranach kin w zupełnie nowej odsłonie? 

Kożuchowska, FB

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu
Fot. Instagram @malgorzatakozuchowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…