Kto ją do tego przekonał?

Olga Figaszewska 11 stycznia 2019 06:55

Niedawno Małgorzata Kożuchowska trafiła pod skrzydła agencji Anny i Roberta Lewandowskich - Stor9_, zajmująca się komunikacją marketingową! Nie da się ukryć, że to dla aktorki to przełomowy moment.  Co to dla niej oznacza?

Małgorzata Kożuchowska zrywa z grzecznym wizerunkiem

Aktorka całkowicie zaufała specjalistom Stor9_. Agencja śledzi światowe standardy, by wszystko było zachowane na najwyższym poziomie. Nic dziwnego, że Małgorzata Kożuchowska oddała się w ich ręce.

„Zaraz na wstępie Małgosia usłyszała, że czas zerwać ze starym wizerunkiem pięknej i dobrej matki Polki. Specjaliści z agencji zaznaczyli, że nie powinna już rozważać ról w stylu bohaterki „Drugiej szansy” Moniki Boreckiej”, zdradza informator Faktu.

Sama aktorka miała dość swojego dotychczasowego perfekcyjnego wizerunku, z którym od lat łączą ją fani. „Role w „M jak miłość”, „Drugiej szansie” czy w „Rodzince.pl” niewiele się od siebie różniły. Zawsze miała perfekcyjną fryzurę i fajne życie. Teraz, gdy zbliża się do pięćdziesiątki i obserwuje, jak ciekawe role i kontrakty dostają jej koleżanki, postanowiła pokazać, że jest kobietą z krwi i kości. Stąd ta zmiana”, czytamy na łamach dziennika.

W końcu niedawno zaprezentowała się w zupelnie nowym wydaniu w filmie Patryka Vegi, Plagi Breslau. A to wywołało prawdziwą sensację. Aktorka nie ukrywa, że jako kobieta chce podobać się innym, czuć się atrakcyjna, jednak wykonywany zawód pozwala jej na budowanie przeróżnych kreacji i do tego dąży. ,,W pracy, gdy tylko jest okazja, lubię się oszpecać. Granie bez makijażu? Świetna sprawa! Nie mam z tym problemu. To fajne uczucie zobaczyć później na ekranie kogoś innego. Uważam, że im mniej siebie przypominam, tym lepiej dla widza”, mówiła gwiazda rok temu w rozmowie z Faktem

Trzeba przyznać, że ostatnia metamorfoza gwiazdy zrobiła na wszystkich wrażenie!  

1/6
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011
Copyright @Marlena Bielinska/MAKATA
1/6

Małgorzata Kożuchowska postanowiła odejść od swojego dotychczasowego wizerunku.

2/6
Małgorzata Kożuchowska
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
2/6

Wszystko zmieniło się od czasu nawiązania współpracy z agencją Anny i Roberta Lewandowskich.

3/6
Małgorzata Kożuchowska
Copyright @Mateusz Stankiewicz, Instagram Patryk Vega/@patryk_vega_official
3/6

Niedawno Małgorzata Kożuchowska zagrała w nowym filmie Patryka Vegi.

4/6
Małgorzata Kożuchowska
Copyright @Małgorzata Kożuchowska/Instagram @malgorzatakozuchowska_
4/6

Jej metamorfoza zaskoczyła fanów!

5/6
Małgorzata Kożuchowska
Copyright @Małgorzata Kożuchowska/Instagram @malgorzatakozuchowska_
5/6

Małgorzata Kożuchowska na planie filmu Plagi Breslau.

6/6
Małgorzata Kożuchowska
Copyright @Małgorzata Kożuchowska/Instagram @malgorzatakozuchowska_
6/6

Małgorzata Kożuchowska na planie filmu Plagi Breslau.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.