O NIEJ SIĘ MÓWI

Małgorzata Kożuchowska zrywa z perfekcyjnym wizerunkiem!

Kto ją do tego przekonał?

Olga Figaszewska 11 stycznia 2019 06:55

Niedawno Małgorzata Kożuchowska trafiła pod skrzydła agencji Anny i Roberta Lewandowskich - Stor9_, zajmująca się komunikacją marketingową! Nie da się ukryć, że to dla aktorki to przełomowy moment.  Co to dla niej oznacza?

Małgorzata Kożuchowska zrywa z grzecznym wizerunkiem

Aktorka całkowicie zaufała specjalistom Stor9_. Agencja śledzi światowe standardy, by wszystko było zachowane na najwyższym poziomie. Nic dziwnego, że Małgorzata Kożuchowska oddała się w ich ręce.

„Zaraz na wstępie Małgosia usłyszała, że czas zerwać ze starym wizerunkiem pięknej i dobrej matki Polki. Specjaliści z agencji zaznaczyli, że nie powinna już rozważać ról w stylu bohaterki „Drugiej szansy” Moniki Boreckiej”, zdradza informator Faktu.

Sama aktorka miała dość swojego dotychczasowego perfekcyjnego wizerunku, z którym od lat łączą ją fani. „Role w „M jak miłość”, „Drugiej szansie” czy w „Rodzince.pl” niewiele się od siebie różniły. Zawsze miała perfekcyjną fryzurę i fajne życie. Teraz, gdy zbliża się do pięćdziesiątki i obserwuje, jak ciekawe role i kontrakty dostają jej koleżanki, postanowiła pokazać, że jest kobietą z krwi i kości. Stąd ta zmiana”, czytamy na łamach dziennika.

W końcu niedawno zaprezentowała się w zupelnie nowym wydaniu w filmie Patryka Vegi, Plagi Breslau. A to wywołało prawdziwą sensację. Aktorka nie ukrywa, że jako kobieta chce podobać się innym, czuć się atrakcyjna, jednak wykonywany zawód pozwala jej na budowanie przeróżnych kreacji i do tego dąży. ,,W pracy, gdy tylko jest okazja, lubię się oszpecać. Granie bez makijażu? Świetna sprawa! Nie mam z tym problemu. To fajne uczucie zobaczyć później na ekranie kogoś innego. Uważam, że im mniej siebie przypominam, tym lepiej dla widza”, mówiła gwiazda rok temu w rozmowie z Faktem

Trzeba przyznać, że ostatnia metamorfoza gwiazdy zrobiła na wszystkich wrażenie!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.