Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Kożuchowska pokazała wzruszające zdjęcie z synkiem

To zdjęcie to hit sieci!

Gabriela Czernecka 10 października 2018 20:26
Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Zdjęcie na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej podbiło serca internautów. Na nim aktorka pozuje wraz ze swoim synkiem, Jasiem. Skąd u gwiazdy na profilu zdjęcie, które tak bardzo ujawnia jej życie prywatnie? Okazja była dość wyjątkowa, bowiem syn Małgosi Kożuchowskiej skończył niedawno cztery latka. Ta fotografia was rozczuli!

Syn Małgosi Kożuchowskiej na Instagramie

Życie prywatne Małgosi Kożuchowskiej rzadko kiedy ląduje na łamach tabloidów czy serwisów internetowych. Aktorka stara się trzymać sferę uczuciową i dotyczącą członków jej rodziny z dala od mediów i jak do tej pory świetnie jej to wychodzi. Od czasu do czasu dla swoich fanów robi jednak wyjątek, ale tylko i wyłącznie z powodu jakiejś wyjątkowej okazji. Tak jest choćby rok w rok z okazji rocznicy ślubu z Bartkiem Wróblewskim (przypomnijmy, że w tym roku para świętowała 10. rocznicę ślubu).

Na prywatne zdjęcie Małgosi Kożuchowskiej mamy okazję natrafić również gdy ta, świętuje urodziny syna, Jana. I właśnie dlatego na profilu na Instagramie aktorki mieliśmy właśnie okazję podziwiać jej urocze zdjęcie z synkiem.

Z okazji tego wyjątkowego dnia, Kożuchowska pochwaliła się uroczym zdjęciem, na którym widać stópki malutkiego Jasia i jej dłonie: „Cztery lata temu urodził się Jaś! Mój skarb, moja miłość, moje największe wyzwanie! I tak jak dziś pięknie świeciło słońce”, podpisała zdjęcie.

Fani są zachwyceni fotografią gwiazdy. Nic dziwnego więc, że pod zdjęciem pojawiła się masa miłych komentarzy, w których internauci składają życzenia chłopcu, a szczęśliwej mamie życzą kolejnych cudownych chwil. Czy to zdjęcie nie jest urocze? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.