Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska miała poważny wypadek

Aktorka zderzyła się swoim jaguarem z innym uczestnikiem ruchu drogowego

Redakcja VIVA! 26 lutego 2020 21:35
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Jak podaje Super Express, uwielbiana przez Polaków gwiazda, Małgorzata Kożuchowska miała wypadek. Aktorka przeżyła chwilę grozy. Późnym wieczorem we wtorek, przy fatalnych warunkach pogodowych zderzyła się swoim jaguarem z innym uczestnikiem ruchu drogowego. Poznajcie szczegóły.

Wypadek Małgorzaty Kożuchowskiej

Na profilu Facebookowym Wawa Hot News pojawiła się informacja, że wtorkowego wieczoru doszło do kolizji z udziałem znanej aktorki Małgorzaty K.: „Zdarzenie miało miejsce w pobliżu Placu Trzech Krzyży, na ulicy Książęcej w Warszawie”, czytamy w poście. Według doniesień Super Expressu mowa o Małgorzacie Kożuchowskiej.

Na szczęście nic poważnego się nie stało. Całe wydarzenie z pewnością przysporzyło gwieździe stresu, ale zarówno ona, jak i kierowca drugiego pojazdu nie odnieśli żadnych obrażeń. Ucierpiały jedynie słupki oddzielające chodnik od jezdni.

Pracownik Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z Plejadą zdradził, że to właśnie aktorka była winna kolizji. „O 22:55 na skrzyżowaniu Placu Trzech Krzyży i Książęcej zderzyły się dwa samochody osobowe. Był to jaguar i mercedes. Nikomu nic się nie stało. Kierująca jaguarem została ukarana mandatem karnym w wysokości 450 zł i 6 punktów karnych zostało przypisanych do jej ewidencji”, powiedział policjant.

Z relacji prowadzących profil Wawa Hot News na Facebooku wynika, że pomimo stresujących warunków i dość nietypowej sytuacji, Małgorzaty Kożuchowska zachowała klasę, była opanowana i... zgodziła się nawet zrobić zdjęcie z fanem i dać mu autograf.  

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.