Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska miała poważny wypadek

Aktorka zderzyła się swoim jaguarem z innym uczestnikiem ruchu drogowego

Redakcja VIVA! 26 lutego 2020 21:35
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Jak podaje Super Express, uwielbiana przez Polaków gwiazda, Małgorzata Kożuchowska miała wypadek. Aktorka przeżyła chwilę grozy. Późnym wieczorem we wtorek, przy fatalnych warunkach pogodowych zderzyła się swoim jaguarem z innym uczestnikiem ruchu drogowego. Poznajcie szczegóły.

Wypadek Małgorzaty Kożuchowskiej

Na profilu Facebookowym Wawa Hot News pojawiła się informacja, że wtorkowego wieczoru doszło do kolizji z udziałem znanej aktorki Małgorzaty K.: „Zdarzenie miało miejsce w pobliżu Placu Trzech Krzyży, na ulicy Książęcej w Warszawie”, czytamy w poście. Według doniesień Super Expressu mowa o Małgorzacie Kożuchowskiej.

Na szczęście nic poważnego się nie stało. Całe wydarzenie z pewnością przysporzyło gwieździe stresu, ale zarówno ona, jak i kierowca drugiego pojazdu nie odnieśli żadnych obrażeń. Ucierpiały jedynie słupki oddzielające chodnik od jezdni.

Pracownik Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z Plejadą zdradził, że to właśnie aktorka była winna kolizji. „O 22:55 na skrzyżowaniu Placu Trzech Krzyży i Książęcej zderzyły się dwa samochody osobowe. Był to jaguar i mercedes. Nikomu nic się nie stało. Kierująca jaguarem została ukarana mandatem karnym w wysokości 450 zł i 6 punktów karnych zostało przypisanych do jej ewidencji”, powiedział policjant.

Z relacji prowadzących profil Wawa Hot News na Facebooku wynika, że pomimo stresujących warunków i dość nietypowej sytuacji, Małgorzaty Kożuchowska zachowała klasę, była opanowana i... zgodziła się nawet zrobić zdjęcie z fanem i dać mu autograf.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.