Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy „od kuchni”. Tak wygląda ich codzienne życie

Co o sobie opowiedzieli?

Ksenia Krasko 7 lipca 2020 10:45
Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Już w niedzielę odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich, w której zmierzą się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Tymczasem trwają kampanie kandydatów, a prezydent Warszawy zdecydowanie stawia na portale społecznościowe. Tym razem zaprosił kamery do swojego domu, aby wraz z żoną Małgorzatą Trzaskowską pokazać, jak wygląda życie pary „od kuchni”.

Trzaskowscy na prywatnym nagraniu w domu

Rafał Trzaskowski udostępnił wideo na swoim Facebooku. Para opowiedziała m.in. o swojej miłości, o tym, kto wybrał mieszkanie, w którym się znajdują, i o tym, jak dzielą się obowiązkami i opieką nad dziećmi.

„Razem siedzimy po nocach z dzieciakami nad książkami, ja odpowiadam za historię i języki”, zdradził Rafał Trzaskowski. „Gośka odpowiada za ścisłe przedmioty”, dodał.

Małgorzata Trzaskowska poświęciła chwilę na przybliżenie swoich pomysłów, które planuje zrealizować, gdyby została Pierwszą Damą. „Chciałabym się zająć walką z ociepleniem klimatycznym”, przyznała. Podkreśliła, że wychowała się na Śląsku, dlatego wie, „jaki ma to wpływ na życie i zdrowie”.

Co oczywiste, para odniosła się również do nadchodzącej drugiej tury. „Wiele osób czuje to co my, że to są wyjątkowe wybory i że mają ogromne znaczenie. Robimy wszystko co możemy, żeby przekonać innych, że warto”, tłumaczy Małgorzata Trzaskowska na nagraniu.

Co jeszcze zdradzili państwo Trzaskowscy? Zobaczcie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.