Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy „od kuchni”. Tak wygląda ich codzienne życie

Co o sobie opowiedzieli?

Ksenia Krasko 7 lipca 2020 10:45
Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Już w niedzielę odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich, w której zmierzą się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Tymczasem trwają kampanie kandydatów, a prezydent Warszawy zdecydowanie stawia na portale społecznościowe. Tym razem zaprosił kamery do swojego domu, aby wraz z żoną Małgorzatą Trzaskowską pokazać, jak wygląda życie pary „od kuchni”.

Trzaskowscy na prywatnym nagraniu w domu

Rafał Trzaskowski udostępnił wideo na swoim Facebooku. Para opowiedziała m.in. o swojej miłości, o tym, kto wybrał mieszkanie, w którym się znajdują, i o tym, jak dzielą się obowiązkami i opieką nad dziećmi.

„Razem siedzimy po nocach z dzieciakami nad książkami, ja odpowiadam za historię i języki”, zdradził Rafał Trzaskowski. „Gośka odpowiada za ścisłe przedmioty”, dodał.

Małgorzata Trzaskowska poświęciła chwilę na przybliżenie swoich pomysłów, które planuje zrealizować, gdyby została Pierwszą Damą. „Chciałabym się zająć walką z ociepleniem klimatycznym”, przyznała. Podkreśliła, że wychowała się na Śląsku, dlatego wie, „jaki ma to wpływ na życie i zdrowie”.

Co oczywiste, para odniosła się również do nadchodzącej drugiej tury. „Wiele osób czuje to co my, że to są wyjątkowe wybory i że mają ogromne znaczenie. Robimy wszystko co możemy, żeby przekonać innych, że warto”, tłumaczy Małgorzata Trzaskowska na nagraniu.

Co jeszcze zdradzili państwo Trzaskowscy? Zobaczcie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.