Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy „od kuchni”. Tak wygląda ich codzienne życie

Co o sobie opowiedzieli?

Ksenia Krasko 7 lipca 2020 10:45
Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Już w niedzielę odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich, w której zmierzą się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Tymczasem trwają kampanie kandydatów, a prezydent Warszawy zdecydowanie stawia na portale społecznościowe. Tym razem zaprosił kamery do swojego domu, aby wraz z żoną Małgorzatą Trzaskowską pokazać, jak wygląda życie pary „od kuchni”.

Trzaskowscy na prywatnym nagraniu w domu

Rafał Trzaskowski udostępnił wideo na swoim Facebooku. Para opowiedziała m.in. o swojej miłości, o tym, kto wybrał mieszkanie, w którym się znajdują, i o tym, jak dzielą się obowiązkami i opieką nad dziećmi.

„Razem siedzimy po nocach z dzieciakami nad książkami, ja odpowiadam za historię i języki”, zdradził Rafał Trzaskowski. „Gośka odpowiada za ścisłe przedmioty”, dodał.

Małgorzata Trzaskowska poświęciła chwilę na przybliżenie swoich pomysłów, które planuje zrealizować, gdyby została Pierwszą Damą. „Chciałabym się zająć walką z ociepleniem klimatycznym”, przyznała. Podkreśliła, że wychowała się na Śląsku, dlatego wie, „jaki ma to wpływ na życie i zdrowie”.

Co oczywiste, para odniosła się również do nadchodzącej drugiej tury. „Wiele osób czuje to co my, że to są wyjątkowe wybory i że mają ogromne znaczenie. Robimy wszystko co możemy, żeby przekonać innych, że warto”, tłumaczy Małgorzata Trzaskowska na nagraniu.

Co jeszcze zdradzili państwo Trzaskowscy? Zobaczcie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.