Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy „od kuchni”. Tak wygląda ich codzienne życie

Co o sobie opowiedzieli?

Ksenia Krasko 7 lipca 2020 10:45
Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Już w niedzielę odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich, w której zmierzą się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Tymczasem trwają kampanie kandydatów, a prezydent Warszawy zdecydowanie stawia na portale społecznościowe. Tym razem zaprosił kamery do swojego domu, aby wraz z żoną Małgorzatą Trzaskowską pokazać, jak wygląda życie pary „od kuchni”.

Trzaskowscy na prywatnym nagraniu w domu

Rafał Trzaskowski udostępnił wideo na swoim Facebooku. Para opowiedziała m.in. o swojej miłości, o tym, kto wybrał mieszkanie, w którym się znajdują, i o tym, jak dzielą się obowiązkami i opieką nad dziećmi.

„Razem siedzimy po nocach z dzieciakami nad książkami, ja odpowiadam za historię i języki”, zdradził Rafał Trzaskowski. „Gośka odpowiada za ścisłe przedmioty”, dodał.

Małgorzata Trzaskowska poświęciła chwilę na przybliżenie swoich pomysłów, które planuje zrealizować, gdyby została Pierwszą Damą. „Chciałabym się zająć walką z ociepleniem klimatycznym”, przyznała. Podkreśliła, że wychowała się na Śląsku, dlatego wie, „jaki ma to wpływ na życie i zdrowie”.

Co oczywiste, para odniosła się również do nadchodzącej drugiej tury. „Wiele osób czuje to co my, że to są wyjątkowe wybory i że mają ogromne znaczenie. Robimy wszystko co możemy, żeby przekonać innych, że warto”, tłumaczy Małgorzata Trzaskowska na nagraniu.

Co jeszcze zdradzili państwo Trzaskowscy? Zobaczcie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.