Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata i Radosław Majdanowie udali się w daleką podróż

Nowe zdjęcie rozczuliło ich fanów!

REDAKCJA VIVA! 6 lutego 2020 08:33
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan udali się w daleką podróż. Małżeństwo wyjechało do USA w związku z tajemniczym projektem. W sieci podzielili się z fanami relacją z podróży. Fani są zachwyceni postawą męża gwiazdy TVN. Co tak ich rozczuliło? 

Podroż Małgorzaty i Radosława Majdanów 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przeszli długą i trudną drogę, by spełnić swoje marzenie. Wkrótce powitają na świecie swoje dziecko. Szczęśliwa mama czuje się bardzo dobrze i nie chce jeszcze zawieszać swoich aktywności zawodowych. Teraz wraz z mężem wybrała się do Nowego Jorku. W mediach społecznościowych pokazali poszczególne etapy podróży. Między innymi pojawiły się nagrania z lotnika. Widać, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mają na nich maseczki ochronne.

,,W związku z szalejącym wirusem, nie tylko koronawirusem, ale w ogóle sezonem grypowym dostaliśmy od lekarza takie zalecenie, żebyśmy mieli maseczki. No więc je mamy",  mówiła prowadząca Projekt Lady na InstaStories. 

Dla gwiazdy długi lot samolotem musiał być obciążający. Na szczęście miała przy sobie ukochanego, który zadbał o jej samopoczucie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

„Zadbałem o wygodę mojego ciążowego Pysia, który przespał prawie cały lot, ale po przebudzeniu nie była chętna do pozowania ”, napisał na Instagramie Radosław Majdan i pokazał urocze zdjęcie, śpiącej żony.

,,Życzę wam pięknych chwil i dużo zdrowia .. 💕pozdrawiam serdecznie", ,,Wspaniała z Was Para :)...rozczulająca jest ta Pana troska o żonkę", ,,Słodkie określenie "ciążowy Pysio. Fajna z Was para", ,,Taka miłość w sam raz idealna ♥️ pozdrawiam urocza Parę Pysiow", komentują rozczuleni wpisem sportowca fani.

Małżeństwo jest zachwycone wizytą w Nowym Jorku. ,,To miasto naprawdę ma w sobie energię, moc. (...) Niezależnie od godziny zawsze wszystko działa. To jest miasto, które nie zasypia nigdy", mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie w pięknej stylizacji!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I❤️NY

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.