Małgorzata Foremniak, VIVA! 2008
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Foremniak o odważnych scenach seksu z Bartłomiejem Topą!

„To było dla mnie straszne”

Sabina Zięba 23 kwietnia 2020 21:05
Małgorzata Foremniak, VIVA! 2008
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Zdarza się, że sceny seksu bywają krępujące dla widzów, a tym bardziej dla aktorów. To oni muszą się odważyć pokazać przed kamerami w pełnej okazałości, a także wczuć się w intymną sytuację często z zupełnie obcą sobie osobą. W podobnych okolicznościach znalazła się Małgorzata Foremniak. W produkcji Sługi boże miała dwie sceny seksu z Bartłomiejem Topą. Nie wspomina tego najlepiej...

Sceny seksu w filmie „Sługi boże”

Już kilka lat temu Małgorzata Foremniak pokazała swoje wdzięki w filmie Och, Karol 2, gdzie wcielała się w drapieżną kochankę głównego bohatera. Wówczas, jak przyznała, bardzo dobrze się bawiła. W jednym z wywiadów wspominała: „Były sceny, w których mogłam dać upust mojej fantazji bawienia się. Były sceny na dachu, na którym było wesele i my, jako niedoszłe żony Karola, świetnie się bawiłyśmy. I musiałyśmy zagrać, jak się bawimy. To była fantastyczna zabawa. Wygłupialiśmy się”. Inaczej rzecz miała się jednak z produkcją Sługi boże.

W filmie Mariusza Gawrysia z 2016 roku, aktorka miała dwie odważne sceny seksu, które choć były dla niej niezwykle trudne, zagrała znakomicie. Teraz w rozmowie z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem, wróciła do tych wydarzeń, mówiąc: „Z takich gorszych scen i takich bardzo dla mnie krępujących, ale trudnych, to była scena w Sługach bożych z Bartkiem Topą. Pamiętam ten moment, kiedy robiliśmy to na lustrze. Ja się tak wczułam, że zaczęłam w tych momentach szczytowania bić ręką w to lustro. Widziałam kątem oka, jak ktoś się tam patrzył z dekoracji. Było dynamicznie”.

W tych sukienkach będziesz naprawdę seksowna!

Jak się okazuje, druga ze scen była dla aktorki jeszcze bardziej krępująca: „Byliśmy na golasa, kompletnie. To było dla mnie straszne. To było totalnie na kurczaka bez pierza. I tam w strategicznych miejscach musiałam się okleić taśmą”.

Podziwiamy za odwagę! Wiadomo, że wyszło fantastycznie. A wy zdobyłybyście się na to, żeby zagrać w takich scenach?  

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak JAMNIK
Fot. Agnieszka Murak

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.