Majka Jeżowska, VIVA! 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
O TYM SIĘ MÓWI

Majka Jeżowska jakiej nie znamy! „Lubię siebie i lubię seks!”

Olga Figaszewska 30 stycznia 2018 09:00
Majka Jeżowska, VIVA! 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Nigdy nie lubiła szokować ani prowokować. Majka Jeżowska trzydzieści lat temu śpiewała dla dzieci i tańczyła w tiulowej spódniczce. Wepchnięto ją do szufladki: „Piosenki dla dzieci – niepoważna twórczość”.  W najnowszym wywiadzie dla magazynu „Party” odkrywamy jej zupełnie nowe, inne oblicze! Co zdradziła na temat miłości? Czy jeszcze kiedyś się zakocha? Co tak naprawdę pociąga ją w mężczyznach?

 

Zobacz też: „A ja wolę swoją mamę” nuciliśmy w dzieciństwie. Majka Jeżowska kończy 57 lat

 

Majka Jeżowska o miłości i seksie

„Mam sprawdzonych przyjaciół, fantastyczny zawód, dużo fajnych pomysłów na nowe piosenki, koncerty, programy”, mówiła nam dwa lata temu. A co ze sprawami sercowymi? „Odpoczywam od miłości. Przyjdzie i miłość, w swoim czasie. Pamiętaj, nic na siłę. Przyjdzie, gdy będę już na nią gotowa”, dodała w wywiadzie VIVY!.

 

Czy zmieniła zdanie w tej kwestii? Mówi wprost - lubi być zakochana, ale nie dąży do wspólnego życia. Lubi czuć motyle w brzuchu za każdym frazem, kiedy idzie na randkę. Majka Jeżowska trzy lata temu rozstała się z partnerem i menedżerem Dariuszem Staśkiewiczem. Zawsze była silna, ale rozstanie było dla niej bardzo trudne, i odczuła je "jak operację na otwartym sercu”. Teraz odkrywa uroki bycia singielką i uczy się niezależności. Korzysta z „dobrodziejstw bycia wolną kobietą”, chodzi na randki. „Do wolności trzeba dorosnąć”, twierdzi w rozmowie z „Party”.  I podkreśla, że każda kobieta chce się podobać i być akceptowana. „Lubię młodszych mężczyzn, bo potrafią okazywać kobiecie zainteresowanie. (…) Nie ma znaczenia, ile masz lat, tylko to , na ile się czujesz. Mam ochotę jeszcze cieszyć się życiem”, dodaje.

 

„Trochę czasu zajęła mi nauka bycia samej ze sobą. To był absolutny zwrot w moim życiu. Nowy menedżment, możliwości, wyzwania, znajomi płyta”, mówi w rozmowie z magazynem.  Zmieniła stosunek do siebie i innych.  Na łamach dwutygodnika, artystka wspomina sesją, którą zrobiła jej Justyna Steczkowska. Pokazała ją inaczej, niż do tej pory widzieli ja wszyscy. „Jako kobietę dojrzałą świadomą swojej kobiecości, seksapilu, wdzięku. Zamiast ubrać, rozebrała mnie i wsadziła do łóżka z dwoma facetami! I na tych zdjęciach od razu widać, że lubię siebie, lubię mężczyzn, lubię czułość i seks”, zdradziła.

 

Zobacz też: „Wszystkich mężczyzn rozpieszczałam swoją siłą”. Majka Jeżowska o miłości. Dlaczego teraz jest singielką?

 

Majka Jeżowska o nowej płycie

Były momenty, kiedy to strasznie przeszkadzała jej łatka piosenkarki dla dzieci. Nie zapraszano jej na festiwale, nie grano w radiu. A przecież słuchali jej również dorośli. Nie śpiewa piosenek dziecięcych, tylko popowe, z familijnymi tekstami. Teraz wydała nową płytę - „Bajkowo”. Inną niż dotychczas - musicalową, klasyczną, wzruszającą. Pierwszy raz w życiu śpiewała z orkiestrą symfoniczną. Krążek to zbiór ulubionych utworów artystki z filmów Disneya. „Namówiłam Andrzeja Piasecznego na zaśpiewanie ze mną w duecie piosenki z filmu „Piękna i Bestia”. Płyta jest dla mnie ważna również z powodów osobistych. Powstawała w trudnym dla mnie momencie, a praca nad nią była cudowną terapią…”, dodaje.

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?