Milionerzy, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław  Majdan
Fot. Instagram, mat. prasowe
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata i Radosław Majdanowie pojawią się w „Milionerach”! Jak do tego doszło? Sprawdźcie!

Weronika Kostyra 30 marca 2017 16:00
Milionerzy, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław  Majdan
Fot. Instagram, mat. prasowe

Obecna edycja programu „Milionerzy” od początku zaskakuje. Zdziwienie budzi przede wszystkim niektórych treść pytań. Wiele z nich dotyczy bowiem świata show biznesu i popkultury. Kolejne nieoczekiwana informacja dotycząca show: w Święta Wielkanocne zostaną wyemitowane dwa wydłużone odcinki specjalne.

Goście odcinka specjalnego „Milionerów”

Na fotelach zawodników zasiądą gwiazdy: Małgorzata i Radosław Majdanowie oraz ojciec i syn, Zygmunt i Filip Chajzerowie. Jak podają inne źródła spodziewać możemy się także duetu Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Jest to o tyle niezwykłe i zabawne, że w jednym z dotychczasowych odcinków pojawiło się pytanie dotyczące Małgorzaty Rozenek-Majdan w programie „Azja Express”.

 

Pytanie o Rozenek w Milionerach
Fot. Instagram

 

Zobacz także: Najlepsze cytaty Małgorzaty Rozenek-Majdan z programu "Azja Express"!

 

W poprzednich edycjach „Milionerów”, siedem lat temu i wcześniej, także nagrywano odcinki specjalne. Pojawili się w nich między innymi: Zbigniew Zamachowski, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Stuhr, Joanna Brodzik, Paweł Wilczak, Karolina Korwin-Piotrowska, Michał Piróg, Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

 

Odmieniona wersja teleturnieju wzbudza wielkie emocje wśród internautów i jest często komentowane. Na pewno odcinki specjalne przyciągną dużą widownię. Warto dodać, że wygrana uczestników zostanie przeznaczona na cele charytatywne.

 

Odcinki z udziałem gwiazd zostaną wyemitowane w sobotę i poniedziałek wielkanocny.

 

Zobacz także: Koszmarna wpadka w „Milionerach”. Na zadane pytanie... nie było poprawnej odpowiedzi!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.