Metamorfoza, Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Maja Sablewska topless na balkonie. Tak świętuje swoje 40 urodziny!

Fani są zachwyceni jej odważnym zdjęciem

Gabriela Czernecka 8 kwietnia 2020 13:53
Metamorfoza, Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal

Maja Sablewska należy do grona gwiazd, które nie mają problemu z tym, żeby pokazać w sieci odważne zdjęcia. Stylistka chętnie dodaje fotografie, na których odsłania swoje ciało i dzieli się nimi z fanami na swoich social mediach. Sama uważa, że pokazywanie ciała to forma sztuki. Nic więc dziwnego, że półnagim zdjęciem uczciła także swoje czterdzieste urodziny!

Maja Sablewska topless na Instagramie

Na swoim Instagramie Maja Sablewska chętnie publikuje zdjęcia, na których eksponuje kobiece kształty.  W social mediach stylistki od miesięcy pojawiają się dziesiątki fotografii w prześwitujących elementach garderoby lub takie, na których jej piersi nie zakrywa niemal nic.

Fani podziwiać mogli także swoją idolkę w wannie oraz pod prysznicem, jak również w erotycznej bieliźnie. Ona sama twierdzi, że pokazywanie ciała to dla niej forma sztuki, a dla części jej fanów to świetny sposób na walkę z pruderią.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)

W ramach 40. urodzin Maja Sablewska postanowiła pójść o krok dalej i... podzieliła się z fanami kolejną odważną fotografią. Tym razem to zdjęcie, na którym pozuje na balkonie topless, okrywając się wielką kołdrą. Zdjęciami z tej sesji dzieliła się z fanami w mediach społecznościowych już wcześniej. Kolejne postanowiła pokazać z okazji swoich 40. urodzin, które jest zmuszona świętować podczas kwarantanny.

„Jestem wam wszystkim bardzo wdzięczna za wszystkie życzenia, które dostałam w dniu moich urodzin. A urodziny były to niezwykle, magiczne, pełne przemyśleń”, podpisała zdjęcie.

Gwiazda wystosowała do fanów także apel, w którym podziękowała im za uczestnictwo w akcji, która pozwala na pozostanie w domu i dzielenie się dobrem z innymi: „Z całego serca Wam dziękuję z przecudowny odbiór akcji, którą zrobiłam wczoraj. Wprowadzamy ubrania w kolejny obieg, ja rozdaję Am moje, wy rozdajecie swoje. #sablewskavintage”.

Fani są zachwyceni kolejną odważną fotografią stylistki. A jak Wam się podoba jej najnowsze zdjęcie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.