Metamorfoza, Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Maja Sablewska topless na balkonie. Tak świętuje swoje 40 urodziny!

Fani są zachwyceni jej odważnym zdjęciem

Gabriela Czernecka 8 kwietnia 2020 13:53
Metamorfoza, Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal

Maja Sablewska należy do grona gwiazd, które nie mają problemu z tym, żeby pokazać w sieci odważne zdjęcia. Stylistka chętnie dodaje fotografie, na których odsłania swoje ciało i dzieli się nimi z fanami na swoich social mediach. Sama uważa, że pokazywanie ciała to forma sztuki. Nic więc dziwnego, że półnagim zdjęciem uczciła także swoje czterdzieste urodziny!

Maja Sablewska topless na Instagramie

Na swoim Instagramie Maja Sablewska chętnie publikuje zdjęcia, na których eksponuje kobiece kształty.  W social mediach stylistki od miesięcy pojawiają się dziesiątki fotografii w prześwitujących elementach garderoby lub takie, na których jej piersi nie zakrywa niemal nic.

Fani podziwiać mogli także swoją idolkę w wannie oraz pod prysznicem, jak również w erotycznej bieliźnie. Ona sama twierdzi, że pokazywanie ciała to dla niej forma sztuki, a dla części jej fanów to świetny sposób na walkę z pruderią.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)

W ramach 40. urodzin Maja Sablewska postanowiła pójść o krok dalej i... podzieliła się z fanami kolejną odważną fotografią. Tym razem to zdjęcie, na którym pozuje na balkonie topless, okrywając się wielką kołdrą. Zdjęciami z tej sesji dzieliła się z fanami w mediach społecznościowych już wcześniej. Kolejne postanowiła pokazać z okazji swoich 40. urodzin, które jest zmuszona świętować podczas kwarantanny.

„Jestem wam wszystkim bardzo wdzięczna za wszystkie życzenia, które dostałam w dniu moich urodzin. A urodziny były to niezwykle, magiczne, pełne przemyśleń”, podpisała zdjęcie.

Gwiazda wystosowała do fanów także apel, w którym podziękowała im za uczestnictwo w akcji, która pozwala na pozostanie w domu i dzielenie się dobrem z innymi: „Z całego serca Wam dziękuję z przecudowny odbiór akcji, którą zrobiłam wczoraj. Wprowadzamy ubrania w kolejny obieg, ja rozdaję Am moje, wy rozdajecie swoje. #sablewskavintage”.

Fani są zachwyceni kolejną odważną fotografią stylistki. A jak Wam się podoba jej najnowsze zdjęcie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.