Metamorfoza, Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Maja Sablewska pokazała wspólną fotografię z mamą!

A fani myśleli, że gwiazda pozuje ze znanym muzykiem!

Olga Figaszewska 16 lipca 2019 12:52
Metamorfoza, Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal

Maja Sablewska podzieliła się z fanami wspólną fotografią z mamą! Wielbiciele są zachwyceni tym kadrem, ale zwrócili uwagę na jeden szczegół. W komentarzach zgonie przyznali, że mama gwiazdy TVN Style przypomina im znanego muzyka!

Maja Sablewska na wspólnym zdjęciu z mamą

Menadżerka muzyczna opatrzyła wspólne zdjęcie z najważniejszą kobietą w jej życiu poruszającymi słowami. Widać, że Maja Sablewska ma z mamą wyjątkową wieź i celebrują każdą chwilę spędzoną razem.

„M A M A – to najpiękniejsze słowo w językach świata. To słowo, które oznacza miłość, miłość prawdziwą, miłość bezwarunkową ❤️ Każda chwila spędzona z moją piękną Mamą warta jest wszystkiego !!!
LOVE”, napisała Maja Sablewska.

Fani w komentarzach również dali upust swoim emocjom. „Zazdroszczę mamie tak pięknego wyznania.. Fajnie kiedy możemy doświadczać takich chwil.. Najpiękniejsze uczucie, które będzie zalegać mamie w sercu, kiedy tylko przypomni sobie o tym Twoim wyznaniu ❤️ Szkoda, że nie każda mama tego doświadczy…”, „Piękne WY❤️ wspaniałe razem wyglądacie”, „Mama I côrka przyjaciôłki do końca życia”. 

Niektórzy zwrócili uwagę na podobieństwo mamy gwiazdy do… Eltona Johna! Z pewnością to zasługa stylowych okularów przeciwsłonecznych!

„Myślałam, że to Elton John!”, „Mama rządzi! Trochę Elton 😍”, „To te okulary w stylu Eltona heheh taka zmyłka”, „O wow, myślałam, że to Elton John”, piszą podekscytowani.

A Wy? Zauważacie podobieństwo?  

Maja Sablewska
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.