Metamorfoza, Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Maja Sablewska pokazała wspólną fotografię z mamą!

A fani myśleli, że gwiazda pozuje ze znanym muzykiem!

Olga Figaszewska 16 lipca 2019 12:52
Metamorfoza, Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal

Maja Sablewska podzieliła się z fanami wspólną fotografią z mamą! Wielbiciele są zachwyceni tym kadrem, ale zwrócili uwagę na jeden szczegół. W komentarzach zgonie przyznali, że mama gwiazdy TVN Style przypomina im znanego muzyka!

Maja Sablewska na wspólnym zdjęciu z mamą

Menadżerka muzyczna opatrzyła wspólne zdjęcie z najważniejszą kobietą w jej życiu poruszającymi słowami. Widać, że Maja Sablewska ma z mamą wyjątkową wieź i celebrują każdą chwilę spędzoną razem.

„M A M A – to najpiękniejsze słowo w językach świata. To słowo, które oznacza miłość, miłość prawdziwą, miłość bezwarunkową ❤️ Każda chwila spędzona z moją piękną Mamą warta jest wszystkiego !!!
LOVE”, napisała Maja Sablewska.

Fani w komentarzach również dali upust swoim emocjom. „Zazdroszczę mamie tak pięknego wyznania.. Fajnie kiedy możemy doświadczać takich chwil.. Najpiękniejsze uczucie, które będzie zalegać mamie w sercu, kiedy tylko przypomni sobie o tym Twoim wyznaniu ❤️ Szkoda, że nie każda mama tego doświadczy…”, „Piękne WY❤️ wspaniałe razem wyglądacie”, „Mama I côrka przyjaciôłki do końca życia”. 

Niektórzy zwrócili uwagę na podobieństwo mamy gwiazdy do… Eltona Johna! Z pewnością to zasługa stylowych okularów przeciwsłonecznych!

„Myślałam, że to Elton John!”, „Mama rządzi! Trochę Elton 😍”, „To te okulary w stylu Eltona heheh taka zmyłka”, „O wow, myślałam, że to Elton John”, piszą podekscytowani.

A Wy? Zauważacie podobieństwo?  

Maja Sablewska
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…