Metamorfoza, Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Maja Sablewska pokazała wspólną fotografię z mamą!

A fani myśleli, że gwiazda pozuje ze znanym muzykiem!

Olga Figaszewska 16 lipca 2019 12:52
Metamorfoza, Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal

Maja Sablewska podzieliła się z fanami wspólną fotografią z mamą! Wielbiciele są zachwyceni tym kadrem, ale zwrócili uwagę na jeden szczegół. W komentarzach zgonie przyznali, że mama gwiazdy TVN Style przypomina im znanego muzyka!

Maja Sablewska na wspólnym zdjęciu z mamą

Menadżerka muzyczna opatrzyła wspólne zdjęcie z najważniejszą kobietą w jej życiu poruszającymi słowami. Widać, że Maja Sablewska ma z mamą wyjątkową wieź i celebrują każdą chwilę spędzoną razem.

„M A M A – to najpiękniejsze słowo w językach świata. To słowo, które oznacza miłość, miłość prawdziwą, miłość bezwarunkową ❤️ Każda chwila spędzona z moją piękną Mamą warta jest wszystkiego !!!
LOVE”, napisała Maja Sablewska.

Fani w komentarzach również dali upust swoim emocjom. „Zazdroszczę mamie tak pięknego wyznania.. Fajnie kiedy możemy doświadczać takich chwil.. Najpiękniejsze uczucie, które będzie zalegać mamie w sercu, kiedy tylko przypomni sobie o tym Twoim wyznaniu ❤️ Szkoda, że nie każda mama tego doświadczy…”, „Piękne WY❤️ wspaniałe razem wyglądacie”, „Mama I côrka przyjaciôłki do końca życia”. 

Niektórzy zwrócili uwagę na podobieństwo mamy gwiazdy do… Eltona Johna! Z pewnością to zasługa stylowych okularów przeciwsłonecznych!

„Myślałam, że to Elton John!”, „Mama rządzi! Trochę Elton 😍”, „To te okulary w stylu Eltona heheh taka zmyłka”, „O wow, myślałam, że to Elton John”, piszą podekscytowani.

A Wy? Zauważacie podobieństwo?  

Maja Sablewska
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.