Weronika Bruździak-Gębura 15 stycznia 2017 11:15
1/6
Maja Sablewska tatuaże, Viva! marzec 2011
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
1/6

„Jestem uzależniona od tatuaży. Na tych, które mam, z pewnością się nie skończy” – powiedziała Maja Sablewska w wywiadzie dla magazynu „Gwiazdy”. Jak zaczęła się jej przygoda z tatuażami? W jakich miejscach je ma i ile dla niej znaczą? Zobaczcie naszą galerię!

 

Pierwszy tatuaż Mai Sablewskiej

Jak zaczęła się przygoda Mai Sablewskiej z tatuażami?

„Pierwszy zrobiłam na plecach pomiędzy łopatkami. Napis "Everything happens for a reason" to moja filozofia życiowa. Nawet jeśli dzieją się rzeczy nie po naszej myśli, to wszystko ma swój sens i powody” napisała na swoim blogu stylistka.

 

Tatuaże wiele dla niej znaczą.

„To dla mnie intymny temat. Rozmowa o tatuażach jest trochę jak rozmowa o seksie. Mam wrażenie, że gdy ktoś je zobaczy, to wszystko z nich wyczyta. Każdy tatuaż coś znaczy, każde słowo ma ogromną wartość” – napisała Sablewska. „Każdy jest dziełem sztuki, filozofią. Świadomie je robię i świadomie zabieram je wszystkie ze sobą na zawsze, bo każdy tatuaż to ja”.

 

 

Tatuaże Mai Sablewskiej

Gwiazda ma ich wiele, między innymi róże (rozsiane po całym ciele, między innymi na biodrze), jaskółki (na obojczyku), anioły (na łopatce), portret Mahatmy Ghandiego (na ręku) i Marylin Monroe (na przedramieniu) czy chiński symbol yin i yang (na dłoni).

 

Ciało Mai Sablewskiej zdobi też kilka napisów, między innymi maksyma „rejection is my protection” na nadgarstku, którą można przetłumaczyć jako „odrzucenie jest naszą ochroną” albo „Non, ut edam, vivo, sed, ut vivam, edo” na łokciu, czyli „Nie żyję, aby jeść, lecz jem, aby żyć”. Zdanie odnosi się do zdrowego trybu życia gwiazdy, która zdecydowała się dbać o zdrowie kilka lat temu. Z kolei na ramieniu Mai Sablewskiej widnieje napis „Mental detox”. Gwiazda zrobiła go po pobycie w Los Angeles, gdzie współpracowała z piosenkarką Tolą Szlagowską, znaną z zespołu „Blog 27”. Szyję gwiazdy ozdabiają pokaźnych rozmiarów skrzydła z literą „m”, które symbolizują wolność. Sablewska zdecydowała się na ten tatuaż w dniu zakończenia ważnego etapu w karierze.

 

Kim jest Maja Sablewska?

Maja Sablewska przez kilka lat pracowała jako managerka gwiazd. Współpracowała z Dodą, Edytą Górniak, Mariną Łuczenko-Szczęsną i Tolą Szlagowską.

 

Jako szesnastolatka założyła i prowadziła fanklub Natalii Kukulskiej. Piosenkarka i przyszła gwiazda telewizji zaprzyjaźniły się do tego stopnia, że Kukulska poprosiła 19-letnią Sablewską o zostanie opiekunką jej dziecka. Stylistka przeprowadziła się więc z rodzinnego Sosnowca do Warszawy. Rok później została asystentką producentki muzycznej, Katarzyny Kanclerz. Dzięki niej poznała wokalistkę zespołu „Virgin”, Dodę. Gdy piosenkarka zdecydowała się na karierę solową, poprosiła Sablewską o zostanie jej managerką. Tak zaczęła się ich dwuletnia współpraca i kariera Mai Sablewskiej jako managerki gwiazd.

 

W końcu Maja Sablewska postawiła na własną karierę i została cenioną stylistką, doradczynią do spraw wizerunku i prezenterką telewizyjną. W 2011 roku została jurorką w programie „X Factor”. Od 2013 roku prowadzi program „Sablewskiej sposób na modę” w TVN Style oraz od 2016 „Sablewskiej sposób na…” w tej samej stacji.

 

Polecamy też: Maja Sablewska długo szukała swojego stylu. Jak przebiegała jej metamorfoza?​

2/6
Maja Sablewska, Viva! marzec 2011
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
2/6

Na zdjęciu: Maja Sablewska, 2011 rok, „Viva!”

3/6
Maja Sablewska, Viva! marzec 2011
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
3/6

Na zdjęciu: Maja Sablewska, 2011 rok, „Viva!”

4/6
Maja Sablewska, Viva! marzec 2011
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
4/6

Na zdjęciu: Maja Sablewska, 2011 rok, „Viva!”

5/6
Maja Sablewska
Copyright @Marta Wojtal
5/6

Na zdjęciu: Maja Sablewska, 2016 rok, „Viva!”

6/6
Maja Sablewska
Copyright @Marta Wojtal
6/6

Na zdjęciu: Maja Sablewska, 2016 rok, „Viva!”

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.