Maja Sablewska, Viva! lipiec 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
EXCLUSIVE

TYLKO U NAS! Program Mai Sablewskiej znika z anteny TVN Style! Co dalej z karierą gwiazdy?

Konrad Szczęsny 22 czerwca 2017 09:15
Maja Sablewska, Viva! lipiec 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

To już pewne. Niedługo z anteny TVN Style zniknie program Mai Sablewskiej, który zapewnił jej dużą popularność w kraju. Chodzi oczywiście o „Sablewskiej sposób na modę”. Jednak, jak udało nam się dowiedzieć, z uwagi na ogromne zyski, jakie przynosi stacji, zostanie wyemitowany co najmniej jeszcze jeden jego sezon.

Polecamy też: Maja Sablewska przyznała, że korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Zobacz jej metamorfozę

„Sablewskiej sposób na modę” znika z anteny TVN Style?

Jesienią zostanie wyemitowany jeszcze jeden, dziewiąty już sezon „Sablewskiej sposobu na modę” z uwagi na to, że ósma edycja programu była rekordowa pod względem oglądalności. – Stacja nie może sobie pozwolić na zdjęcie formatu z anteny z dnia na dzień – mówi nasze źródło. Być może – właśnie z uwagi na zyski – TVN Style wyemituje także kolejne edycje programu.

Polecamy też: Krupa, Włodarczyk, Młynarska. Te gwiazdy korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Jakich?

Nowy program Mai Sablewskiej

Mogę potwierdzić, że będę prowadziła nowy program na antenie TVN Style. To mój autorski format, również o tematyce modowej – powiedziała w rozmowie z nami Maja Sablewska.

Pierwszy jego odcinek zostanie wyemitowany już jesienią. Wiadomo, że negocjacje między specjalistką do spraw wizerunku oraz stacją były długie i trudne, ale w końcu udało im się osiągnąć porozumienie. W nowym programie pojawią się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Z pewnością Maja nie będzie prowadziła dwóch formatów równolegle przez długi czas. – Chce się skupić na nowym programie, to jej dziecko, któremu chce poświęcić 100% uwagi – dodaje nasze źródło. 

Polecamy też: Maja Sablewska zdradziła sekrety swojej diety. Czemu zawdzięcza wspaniały wygląd? Sprawdźcie!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?