Maja Sablewska, Viva! lipiec 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
EXCLUSIVE

TYLKO U NAS! Program Mai Sablewskiej znika z anteny TVN Style! Co dalej z karierą gwiazdy?

Konrad Szczęsny 22 czerwca 2017 09:15
Maja Sablewska, Viva! lipiec 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

To już pewne. Niedługo z anteny TVN Style zniknie program Mai Sablewskiej, który zapewnił jej dużą popularność w kraju. Chodzi oczywiście o „Sablewskiej sposób na modę”. Jednak, jak udało nam się dowiedzieć, z uwagi na ogromne zyski, jakie przynosi stacji, zostanie wyemitowany co najmniej jeszcze jeden jego sezon.

Polecamy też: Maja Sablewska przyznała, że korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Zobacz jej metamorfozę

„Sablewskiej sposób na modę” znika z anteny TVN Style?

Jesienią zostanie wyemitowany jeszcze jeden, dziewiąty już sezon „Sablewskiej sposobu na modę” z uwagi na to, że ósma edycja programu była rekordowa pod względem oglądalności. – Stacja nie może sobie pozwolić na zdjęcie formatu z anteny z dnia na dzień – mówi nasze źródło. Być może – właśnie z uwagi na zyski – TVN Style wyemituje także kolejne edycje programu.

Polecamy też: Krupa, Włodarczyk, Młynarska. Te gwiazdy korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Jakich?

Nowy program Mai Sablewskiej

Mogę potwierdzić, że będę prowadziła nowy program na antenie TVN Style. To mój autorski format, również o tematyce modowej – powiedziała w rozmowie z nami Maja Sablewska.

Pierwszy jego odcinek zostanie wyemitowany już jesienią. Wiadomo, że negocjacje między specjalistką do spraw wizerunku oraz stacją były długie i trudne, ale w końcu udało im się osiągnąć porozumienie. W nowym programie pojawią się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Z pewnością Maja nie będzie prowadziła dwóch formatów równolegle przez długi czas. – Chce się skupić na nowym programie, to jej dziecko, któremu chce poświęcić 100% uwagi – dodaje nasze źródło. 

Polecamy też: Maja Sablewska zdradziła sekrety swojej diety. Czemu zawdzięcza wspaniały wygląd? Sprawdźcie!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.