Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Maja Sablewska, Viva! marzec 2011
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWi

Nagie zdjęcie Mai Sablewskiej wywołało dyskusję w mediach. Dlaczego?

Damian Duda 9 lipca 2017 20:25
Maja Sablewska, Viva! marzec 2011
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

 

Maja Sablewska uwielbia szokować, o czym świadczą zdjęcia, którymi dzieli się ze swoimi fanami w serwisach społecznościowych. Tym razem to nie prezenterka, lecz fotograf, Marlena Bielińska, pokazała nagie zdjęcie gwiazdy, które od razu wywołało burzę w mediach. 

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Program Mai Sablewskiej znika z anteny TVN Style! Co dalej z karierą gwiazdy?

Maja Sablewska — nago

Metamorfoza Mai Sablewskiej podobnie jak droga, którą pokonała, jest spektakularna. Gwiazda TVN Style jest jedną z najbardziej wytatuowanych osób w polskim show-biznesie. A tatuaże, co często podkreśla w wywiadach, są dla niej niezwykle ważne. To właśnie dzięki nim możemy poznać filozofię jej życia. 

 

Zobacz też: „Na tych, które mam, z pewnością się nie skończy” - Maja Sablewska o swoich tatuażach

 

Ta fotografia Mai Sablewskiej rozgrzała internet do czerwoności. Jedni twierdzą, że nie wypada dzielić się takimi zdjęciami, drudzy nie widzą w tym nic złego. Jednak wszyscy są zgodni w jednym — gwiazda wygląda zjawiskowo! 

 

Maja Sablewska, nago, naga Maja Sablewska
Fot. Instagram @stareoness

 

Jak Wam podoba się naga prezenterka? 

 

Zobacz też: Rozenek, Lewandowska, Dorociński... Zobacz, jak gwiazdy wyglądały w dzieciństwie! Poznajesz?

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.