Z ŻYCIA GWIAZD

Jednym zdjęciem Maja Sablewska wywołała burzę! „Anoreksja”, piszą fani

Na Instagramie gwiazdy zawrzało

Konrad Szczęsny 21 czerwca 2018 22:18

Nieuzasadniony hejt, zbyt ostra krytyka a może zwyczajna troska? Najnowsze zdjęcie Mai Sablewskiej, które opublikowała na Instagramie, wywołało spore poruszenie wśród jej fanów. Była menadżerka Dody i Edyty Górniak wyeksponowała na nim brzuch i... posypała się lawina komentarzy, w których fani pytają ją o anoreksję!

Metamorfoza Mai Sablewskiej

Od kilku lat sympatycy Mai Sablewskiej śledzą jej spektakularną metamorfozę, która rozpoczęła się na dobre, gdy w 2011 roku ówczesna menadżerka gwiazd zasiadła obok Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila w jury pierwszej polskiej edycji X Factora. Następnie stała się idolką wielu kobiety, gdy stworzyła autorski program Sablewskiej Sposób Na Modę, w którym nie tylko zmieniała wizerunek bohaterek, lecz także służyła im życiową radą i wsparciem.

A w kwestiach doradzania innym jest kompetentna jak mało kto! Patrząc na jej zdjęcia choćby sprzed dekady, trudno nie zachwycić się spektakularną metamorfozą Mai Sablewskiej.

Maja Sablewska zamieściła zdjęcia brzucha na Instagramie. „Płaski brzuch? Chyba wklęśnięty z głodu!”, piszą fani

Specjalistka do spraw wizerunku jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co jakiś czas zamieszcza tam fotografie, m.in. słynne selfies, które z chęcią komentują jej sympatycy. Najnowsze z nich (numer 4 w galerii) nie wywołało w nich jednak zbyt ciepłych emocji.

„Chudosc poziom hard 😲🤤”, „Płaski brzuch? Chyba wklęśnięty z głodu”, „Majeczka.Ty jedz dziewczyno”, „Za chuda ;(”, „Anoreksja”, piszą poruszeni fani.

Czy faktycznie Maja Sablewska jest zbyt szczupła? A może to kwestia wciągnięcia brzucha i ujęcia?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.