Na Instagramie gwiazdy zawrzało

Konrad Szczęsny 21 czerwca 2018 22:18

Nieuzasadniony hejt, zbyt ostra krytyka a może zwyczajna troska? Najnowsze zdjęcie Mai Sablewskiej, które opublikowała na Instagramie, wywołało spore poruszenie wśród jej fanów. Była menadżerka Dody i Edyty Górniak wyeksponowała na nim brzuch i... posypała się lawina komentarzy, w których fani pytają ją o anoreksję!

Metamorfoza Mai Sablewskiej

Od kilku lat sympatycy Mai Sablewskiej śledzą jej spektakularną metamorfozę, która rozpoczęła się na dobre, gdy w 2011 roku ówczesna menadżerka gwiazd zasiadła obok Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila w jury pierwszej polskiej edycji X Factora. Następnie stała się idolką wielu kobiety, gdy stworzyła autorski program Sablewskiej Sposób Na Modę, w którym nie tylko zmieniała wizerunek bohaterek, lecz także służyła im życiową radą i wsparciem.

A w kwestiach doradzania innym jest kompetentna jak mało kto! Patrząc na jej zdjęcia choćby sprzed dekady, trudno nie zachwycić się spektakularną metamorfozą Mai Sablewskiej.

Maja Sablewska zamieściła zdjęcia brzucha na Instagramie. „Płaski brzuch? Chyba wklęśnięty z głodu!”, piszą fani

Specjalistka do spraw wizerunku jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co jakiś czas zamieszcza tam fotografie, m.in. słynne selfies, które z chęcią komentują jej sympatycy. Najnowsze z nich (numer 4 w galerii) nie wywołało w nich jednak zbyt ciepłych emocji.

„Chudosc poziom hard 😲🤤”, „Płaski brzuch? Chyba wklęśnięty z głodu”, „Majeczka.Ty jedz dziewczyno”, „Za chuda ;(”, „Anoreksja”, piszą poruszeni fani.

Czy faktycznie Maja Sablewska jest zbyt szczupła? A może to kwestia wciągnięcia brzucha i ujęcia?  

1/4
Maja Sablewska jest zbyt chuda? Fani pytają czy ma anoreksję
Copyright @Instagram @majasablewska
1/4

Maja Sablewska jest zbyt chuda? Fani pod najnowszym zdjęciem pytają gwiazdę czy aby na pewno nie przesadziła z dietą i treningami.

2/4
Maja Sablewska jest zbyt chuda? Fani pytają czy ma anoreksję
Copyright @Instagram @majasablewska
2/4

Maja Sablewska zasłynęła w show-biznesie tym, że przeszła z biegiem lat spektakularną metamorfozę.

3/4
Maja Sablewska jest zbyt chuda? Fani pytają czy ma anoreksję
Copyright @Instagram @majasablewska
3/4

Fani Mai Sablewskiej zastanawiają się jednak czy nie przesadziła, jeśli chodzi o dbanie o szczupłą sylwetkę.

4/4
Maja Sablewska jest zbyt chuda? Fani pytają czy ma anoreksję
Copyright @Instagram @majasablewska
4/4

To właśnie pod tym zdjęciem fani Mai Sablewskiej zaczęli pytać, czy na pewno nie cierpi na anoreksję. Czy to kwestia złego ujęcia lub wciągnięcia brzucha?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.