Maja Sablewska, Wojciech Mazolewski
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O NICH SIĘ MÓWI

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski wrócili do siebie!

„To zawsze byłeś Ty”

Olga Figaszewska 3 stycznia 2020 14:25
Maja Sablewska, Wojciech Mazolewski
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

To dopiero niespodzianka! Sprawdza się stare jak świat porzekadło - „stara miłość nie rdzewieje”. Po latach znów są razem. Maja Sabelewska i Wojtek Mazolewski spędzają wspólnie wakacje w Kalifornii.

Maja Sabelwska i Wojciech Mazolewski znowu razem

Nowy Rok spędzili w Kalifornii. Uciekli tam przed medialnym szumem i szarą rzeczywistością. Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski kilka lat temu tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. W 2015 roku muzyk poprosił swoją ukochaną o rękę, a po kilku miesiącach para ogłosiła rozstanie. Media spekulowały, że  powodem zakończenia ich związku była niewierność muzyka.

Zakochani chcieli ratować swoją relację, ale nie udało się. Na Instagramie Mai Sablewskiej w pewnym momencie pojawił się przejmujący post. „Może nie wiem, czego chcę, ale na pewno wiem, czego nie chcę." Ja też wiem, czego nie chcę. Szkoda życia”, napisała. Było jasne, że to koniec ich miłości.

Oboje długo szukali miłości i poświęcali się zawodowym wyzwaniom. Media rozpisywały się na temat ich związków. W końcu po trzech latach Maja Sabelwska i Wojciech Mazolewski postanowili do siebie wrócić i dać kolejną szansę. W mediach społecznościowych publikują zdjęcia z pobytu w Kalifornii. Jeden z postów na Instagramie zawiera cytat - „To zawsze byłeś Ty”. 

Z kolei muzyk opublikował wspólną fotografię z ukochaną na InstaStories. Fani nie mają wątpliwości, że znów są razem i w komentarzach gratulują im decyzji o powrocie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New Year 2020... ❤️❤️ #sablewska #newyear #2020

Post udostępniony przez MAJA SABLEWSKA (@sablewska)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.