Maja Sablewska, Wojciech Mazolewski
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O NICH SIĘ MÓWI

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski wrócili do siebie!

„To zawsze byłeś Ty”

Olga Figaszewska 3 stycznia 2020 14:25
Maja Sablewska, Wojciech Mazolewski
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

To dopiero niespodzianka! Sprawdza się stare jak świat porzekadło - „stara miłość nie rdzewieje”. Po latach znów są razem. Maja Sabelewska i Wojtek Mazolewski spędzają wspólnie wakacje w Kalifornii.

Maja Sabelwska i Wojciech Mazolewski znowu razem

Nowy Rok spędzili w Kalifornii. Uciekli tam przed medialnym szumem i szarą rzeczywistością. Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski kilka lat temu tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. W 2015 roku muzyk poprosił swoją ukochaną o rękę, a po kilku miesiącach para ogłosiła rozstanie. Media spekulowały, że  powodem zakończenia ich związku była niewierność muzyka.

Zakochani chcieli ratować swoją relację, ale nie udało się. Na Instagramie Mai Sablewskiej w pewnym momencie pojawił się przejmujący post. „Może nie wiem, czego chcę, ale na pewno wiem, czego nie chcę." Ja też wiem, czego nie chcę. Szkoda życia”, napisała. Było jasne, że to koniec ich miłości.

Oboje długo szukali miłości i poświęcali się zawodowym wyzwaniom. Media rozpisywały się na temat ich związków. W końcu po trzech latach Maja Sabelwska i Wojciech Mazolewski postanowili do siebie wrócić i dać kolejną szansę. W mediach społecznościowych publikują zdjęcia z pobytu w Kalifornii. Jeden z postów na Instagramie zawiera cytat - „To zawsze byłeś Ty”. 

Z kolei muzyk opublikował wspólną fotografię z ukochaną na InstaStories. Fani nie mają wątpliwości, że znów są razem i w komentarzach gratulują im decyzji o powrocie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New Year 2020... ❤️❤️ #sablewska #newyear #2020

Post udostępniony przez MAJA SABLEWSKA (@sablewska)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.