Maja Kapłon, The Voice of Poland
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Maja Kapłon już po drugiej operacji! Pokazała zdjęcie ze szpitala

Dziękuje w sposób szczególny znanemu artyście

Konrad Szczęsny 8 marca 2020 15:49
Maja Kapłon, The Voice of Poland
Fot. VIPHOTO/East News

Jej heroiczną walkę o zebranie środków na operację ratującą życie śledziła cała Polska. Maja Kapłon, finalistka ósmej edycji „The Voice of Poland” poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że przeszła już drugą i ostatnią operację w Nowym Jorku. Dzięki niej może swobodnie oddychać. Na zdjęciu pozuje z siostrą oraz Kamilem Bednarkiem, w stronę którego skierowała szczególne podziękowania.

Maja Kapłon po drugiej operacji w Nowym Jorku

Mimo że zmęczona, wokalistka promienne się uśmiecha i unosi dwa palce dłoni w geście oznaczającym pokój. Maja Kapłon nie ukrywa euforii i dziękuje wszystkim za wsparcie.

„Już po drugiej operacji, szczęśliwa. Odwiedził mnie właśnie @kamilbednarek, dzięki mordko za wielką pomoc podczas zbiórki i ogólne wsparcie mentalne 🙏🏻 Kocham Was ludzie, wiecie? Dostałam piękną szansę od Boga, w której dopomogliście Wy”, podkreśla wzruszona finalistka „The Voice of Poland”.

I dodaje, że w tym najtrudniejszym czasie mogła liczyć na najbliższych.

„Spójrzcie w lustro - zobaczycie tam cudo tego świata ❤️ + znów ze mną moja kochana siostra @nataliakawalec_official !!!! Czuje się jak nowa, pierwszy raz w życiu WIEM JAK TO JEST ODDYCHAĆ😭🤯💙 Wasza radosna May❤️”, zakończyła wpis Maja Kapłon.

Gwiazdy wspierają Maję Kapłon

Do tej pory fotografię wokalistki na Instagramie polubiło niemal 10 tysięcy osób. Wyrazy wsparcia i gratulacje przekazali jej m.in. Cleo, Marcelina Zawadzka, Alicja Szemplińska i Jankes. Fani i bliscy w komentarzach wyrażają swój podziw i życzą finalistce „The Voice of Poland” jak najszybszego powrotu do pełni sił.

„❤️❤️❤️ Teraz tylko dużo modlitwy byś doszła jak najszybciej do siebie kochana ❤️ Wracaj na wielkie sceny kochana ❤️❤️❤️”, „Wreszcie szczesliwa i po wszystkim❤️❤️❤️ na to czekalam💋”, „Bardzo się cieszę że wszytko poszło dobrze 🤗 zdrówka i ogromnej siły 💃🏼”, piszą wzruszeni.

My również dołączamy się do tych życzeń! 

Więcej o chorobie Mai Kapłon pisaliśmy TUTAJ oraz TUTAJ 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.