Maja Hyży
Fot. Instagram@majahyzy
O TYM SIĘ MÓWI

Maja Hyży pokazała nagi ciążowy brzuszek. Jest naprawdę duży!

Te zdjęcia zachwycają!

Redakcja VIVA! 11 czerwca 2020 10:52
Maja Hyży
Fot. Instagram@majahyzy

Maja Hyży lada chwila powita na świecie swoje maleństwo. Gwiazda odlicza już dni do porodu. Wokalistka zdradziła, że wspólnie z partnerem oczekują narodzin córeczki! Maja Hyży cieszy się każdym dniem. Niedawno wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Efekty zachwycają!

Maja Hyży w ciążowej sesji

Maja Hyży i jej ukochany wkrótce zostaną rodzicami. Wokalistka wychowuje już dwóch ośmioletnich synów, którzy są owocami z jej poprzedniego związku. Gwiazda nie ukrywa swojej radości z powiększenia swojej rodziny. Bycie mamą to spełnienie jej marzeń. Maja Hyży oczekuje córeczki. 

,,It’s a GIRL Moja wymarzona, wyczekana dziewczynka #girl #mybaby #pregnancy #dreams #mybaby #babyboom #pink #itsagirl ”, zdradziła niedawno Maja Hyży na Instgramie.

Teraz wokalistka odlicza już dni do porodu. By zatrzymać w kadrze niezwykłe wspomnienia, zdecydowała się na ciążową sesję zdjęciową. Kadry, które Maja Hyży publikuje w sieci są naprawdę rozczulające, piękne i... odważne. 

,,Długo się zastanawiałam czy wstawić to zdjęcie... dlatego nic więcej nie napiszę a poczekam na Wasze komentarze co o tym zdjęciu sądzicie❓ Piszcie❤", napisała Maja Hyży. 

Wielbiciele gwiazdy są pod wrażeniem! My również jesteśmy oczarowani efektami ciążowej sesji wokalistki i życzymy dużo radości! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.