Maja Hyży
Fot. Instagram@majahyzy
O TYM SIĘ MÓWI

Maja Hyży pokazała nagi ciążowy brzuszek. Jest naprawdę duży!

Te zdjęcia zachwycają!

Redakcja VIVA! 11 czerwca 2020 10:52
Maja Hyży
Fot. Instagram@majahyzy

Maja Hyży lada chwila powita na świecie swoje maleństwo. Gwiazda odlicza już dni do porodu. Wokalistka zdradziła, że wspólnie z partnerem oczekują narodzin córeczki! Maja Hyży cieszy się każdym dniem. Niedawno wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Efekty zachwycają!

Maja Hyży w ciążowej sesji

Maja Hyży i jej ukochany wkrótce zostaną rodzicami. Wokalistka wychowuje już dwóch ośmioletnich synów, którzy są owocami z jej poprzedniego związku. Gwiazda nie ukrywa swojej radości z powiększenia swojej rodziny. Bycie mamą to spełnienie jej marzeń. Maja Hyży oczekuje córeczki. 

,,It’s a GIRL Moja wymarzona, wyczekana dziewczynka #girl #mybaby #pregnancy #dreams #mybaby #babyboom #pink #itsagirl ”, zdradziła niedawno Maja Hyży na Instgramie.

Teraz wokalistka odlicza już dni do porodu. By zatrzymać w kadrze niezwykłe wspomnienia, zdecydowała się na ciążową sesję zdjęciową. Kadry, które Maja Hyży publikuje w sieci są naprawdę rozczulające, piękne i... odważne. 

,,Długo się zastanawiałam czy wstawić to zdjęcie... dlatego nic więcej nie napiszę a poczekam na Wasze komentarze co o tym zdjęciu sądzicie❓ Piszcie❤", napisała Maja Hyży. 

Wielbiciele gwiazdy są pod wrażeniem! My również jesteśmy oczarowani efektami ciążowej sesji wokalistki i życzymy dużo radości! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.