Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Maja Hyży nowa fryzura
Fot. Instagram@majahyzy
O TYM SIĘ MÓWI

Maja Hyży zaskoczyła nagim zdjęciem. Ślad na ciele gwiazdy nawiązuje do jej przeszłości...

„Moja historia to moje ciało”

Rafał Kowalski 1 września 2020 16:52
Maja Hyży nowa fryzura
Fot. Instagram@majahyzy

W połowie lipca Maja Hyży po raz trzeci została mamą. Piosenkarka nie ukrywała w wywiadach, że ostatnia ciąża była dla niej wyjątkowa, ponieważ czekała na poród wymarzonej córeczki. Mała Antosia ma już niemal 3 miesiące, a jej szczęśliwa mama właśnie pokazała fanom archiwalne ciążowe zdjęcie. Czarno-biała fotografia wywołała wiele emocji.

Maja Hyży nago w ciąży. Dlaczego ma bliznę na biodrze?

Najnowszy wpis na Instagramie wokalistki został poświęcony tematowi akceptacji własnego ciała. Gwiazda nie od zawsze czuła się dobrze we własnej skórze. „Jedną z najodważniejszych decyzji w moim życiu było zaakceptowanie siebie samej. Nieidealnie idealna - tak siebie dziś określam. Z bliznami na ciele i w sercu. Czas goi rany, ale ślad po nich pozostaje. Moja historia to moje ciało, moja dusza, moja osobowość”, napisała w sieci Maja Hyży mając na myśli bliznę, którą internauci zauważyli na jej nodze.

Wokalistka już dwa lata temu tłumaczyła swoim wielbicielom, skąd ślad na jej nodze. „Po operacji na biodro”, wyznała wtedy w sieci. „Nie zamieniłabym swojego życia na żadne inne”, dopisała pod ostatnim odważnym zdjęciem. I nic dziwnego, bo najpiękniejsze co nas spotyka to niematerialne momenty, a nie perfekcyjny wygląd.

Obserwatorzy docenili szczerość młodej mamy. „Blizny w sercu nie są twoją winą, tylko nieodpowiednich ludzi. Jesteś piękna i na pewno dużo dobrego przed Tobą”; „Jesteś taka piękna że aż brak słów. Wyglądasz jak laleczka te oczy te włosy styl normalnie perfekto kochana”; „Jest Pani bardzo silną kobietą, bo umie Pani mówić i akceptować to co się w Pani życiu stało! Oby tak dalej”, to tylko niektóre z komentarzy, które znaleźliśmy pod nagim ciążowym zdjęciem piosenkarki.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.