O TYM SIĘ MÓWI

Maja Hyży ma problem z akceptacją własnego ciała?!

Wokalistka opowiedziała o swoich kompleksach!

Olga Figaszewska 16 kwietnia 2019 07:51
Maja Hyży nowa fryzura
Fot. Instagram@majahyzy

Zawsze dzieli się ze swoimi fankami szczerymi przemyśleniami. Ostatnim wyznaniem Maja Hyży naprawdę zaskoczyła swoje obserwatorki. Wokalistka ma problem z akceptacją swojego ciała?

Maja Hyży o kompleksach i niedoskonałościach

Jest piękna i utalentowana. Mogłoby się wydawać, że Maja Hyży nie ma żadnych kompleksów! A jednak! I za każdym razem zachęca swoje fanki do tego, by same zaczęły z nimi walczyć. Wokalistka wyznała, że jak każda kobieta chciałaby wyglądać nieco inaczej. O wszystkim opowiedziała w jednym z najnowszych postów. Przy okazji Maja Hyży zamieściła zdjęcie w zupełnie nowej odsłonie.

„To się nie skończy tak szybko! Tak się jaram tymi zdjęciami, że muszę podzielić się nimi z wami! To jest sztuka, by pokazać mnie w takiej wersji. Zawsze uważałam, że mam za szczupłe nogi - a tu? Sami oceńcie bo mi nie wypada”, napisała.

To nie pierwszy raz kiedy Maja Hyży jasno porusza temat akceptacji własnego ciała. W rozmowie z fankami wyznaje, że nie jest taka idealna jak wszyscy ją opisują. Publikowała już fotografie, na których pokazywała swoje blizny na nodze czy wypukły brzuszek. W końcu każda z nas posiada niedoskonałości. Wokalistka zaapelowała do kobiet, by akceptowały siebie takimi, jakimi są!

„Mam swoje blizny, mam niezbyt idealny brzuszek ale czuje się piękna a zawdzięczam to sobie i Wam i chyba właśnie to widzicie na moich zdjęciach. AKCEPTUJMY SIEBIE TAKIMI JAKIMI JESTEŚMY”, pisała udowadniając, że nie przejmuje się wyglądem czy presją narzucaną na kobiety, młode mamy. Swoim podejściem i szczerością zyskuje sympatię internautów.  

Maja Hyży uderza w Agnieszkę Hyży! Chodzi o dzieci
Fot. Instagram @majahyzy

Maja Hyży
Fot. Instagram/@majahyzy

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…