WIDEO VIVY!

„To co mnie spotkało złamało mnie, ale potem bardzo umocniło...”

Maja Frykowska o najtrudniejszych sytuacjach w jej życiu

Rafał Kowalski 7 lutego 2019 14:28

Wiele osób twierdziło, że na podstawie dotychczasowego życia Mai Frykowskiej można by napisać książkę. Gwiazda, która zadebiutowała w mediach poprzez udział w Big Brotherze, stworzyła więc swoją biografię, która cieszy się dużym zainteresowaniem czytelników. Także przed kamerą VIVY Maja Frykowska opowiedziała nam trochę o swoich, często trudnych, doświadczeniach.

Maja Frykowska o swojej przeszłości i nawróceniu - wideo

Choć niektórym mogłoby się wydawać, że najgorszy okres w życiu Mai Frykowskiej to ten po wyjściu z domu wielkiego brata – nic bardziej mylnego. Morze artykułów o jej kontrowersyjnym zachowaniu w programie jest niczym w porównaniu np. do gwałtu, którego doświadczyła gwiazda. Na szczęście dziś Maja Frykowska otwarcie mówi, że dzięki trudom życia umocniła się i chce swoją postawą dodawać siły innym kobietom. Co jeszcze zdradziła? Obejrzyjcie koniecznie wideo.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.