Maja Bohosiewicz
Fot. Instagram @majabohosiewicz
Z ŻYCIA GWIAZD

Maja Bohosiewicz zdradziła jak wyglądało jej wesele w stylu Wielkiego Gatsby’ego!

Zobacz jej romantyczny teledysk!

Weronika Kostyra 6 lutego 2019 09:52
Maja Bohosiewicz
Fot. Instagram @majabohosiewicz

W sylwestra, czyli 31 grudnia, Maja Bohosiewicz świętowała jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Gwiazda wzięła upragniony ślub ze swoim długoletnim partnerem Tomaszem Kwaśniewskim. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci: syna Zacharego i córkę Leonię. Chcieli pobrać się już wcześniej, ale za każdym razem okazywało się, że Maja spodziewa się dziecka. Do trzech razy sztuka! Do tej pory zobaczyliśmy jedyni kilka zdjęć z uroczystości. Teraz aktorka pokazała jednak wyjątkowy teledysk z uroczystości. Młodej parze towarzyszyli najbliżsi oraz kilkoro przyjaciół-gwiazd. Na nagraniu widzimy m.in. Zosię Zborowską i Olgę Frycz. Wesele naprawdę robiło wrażenie…

Jak wyglądało wesele Mai Bohosiewicz?

Od ślubu minęło ponad miesiąc i przyszła pora na opublikowanie  aktorka dopiero teraz pochwaliła się krótkim filmem z uroczystości. Wesele odbyło się w klimacie nawiązującym do filmu Wielki Gatsby. Wiemy też, że aktorka miała dwie suknie ślubne. Para zaprezentowała gościom piękny pierwszy taniec. „Człowiek już zapomniał, że ślub brał, a tu nagle film wysyłają. No dobra, pamiętam, pamiętam bo zmiana dokumentów nade mną wisi przed wakacjami. Ale tak po prawdzie to muszę napisać, że miło na to spojrzeć i wrócić pamięcią do tego dnia. Jak widzicie, nie potrafiliśmy na poważnie nawet przed urzędnikiem. Ale przez życie warto iść z kimś wesołym. No to idziemy!”, podpisała nagranie aktorka.

Zobacz, jak wyglądała ta wyjątkowa noc! 

Maja Bohosiewicz
Fot. Instagram @sonia_bohosiewicz

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.