Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, Meghan Markle
Fot. East News
królewskie życie

Meghan Markle potwierdza: „Mój ojciec nie pojawi się na ślubie”

Poruszające słowa narzeczonej księcia Harry'ego

Monika Katarzyna Krupska 17 maja 2018 16:16
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, Meghan Markle
Fot. East News

Jeszcze kilka dni temu wszyscy zastanawialiśmy się kto poprowadzi Meghan Markle do ołtarza? Czy będzie to jej ojciec Thomas Markle, a może książę William lub książę Karol? Na dwa dni przed ślubem, wiemy, że z pewnością nie będzie to ojciec amerykańskiej aktorki! Z powodu choroby Thomas Markle nie pojawi się na ślubie, będzie musiał zastąpić go ktoś z królewskiej rodziny... 

Specjalne oświadczenie

„Niestety, mój ojciec nie pojawi się na naszym ślubie. Zawsze troszczyłam się o mojego ojca i mam nadzieję, że zapewni mu się przestrzeń, której potrzebuje, by skupić się na swoim zdrowiu. Pragnę podziękować wszystkim, którzy zaoferowali hojne wyrazy wsparcia. Proszę, wiedzcie, jak bardzo Harry i ja czekamy na to, by podzielić się z wami w sobotę naszym wyjątkowym dniem”, czytamy w specjalnym oświadczeniu Meghan Markle, wydanym przez Pałac Kensington. 

Stres i próba sprzedaży zdjęć 

73-latek kilka dni temu przeszedł zawał serca. Wszystko z powodu stresu związanego z listami jego syna, Thomasa Markle Juniora do magazynu People, w których próbował on oczernić siostrę i odwieść księcia Harry'ego od poślubienia aktorki. Doszedł do tego jeszcze stres spowodowany próbą sprzedaży zdjęć do magazynu. Ojciec aktorki za fotografie pokazujące jego przygotowania do ślubu miał dostać 100 tys. funtów! 

Po aferze związanej ze zdjęciami przyszła panna młoda wybaczyła ojcu wielką gafę. Jednak jego obecność na królewskim ślubie znów stanęła pod wielkim znakiem zapytania. Jak podawał Daily Mail, Thomas w środę przeszedł poważną operację serca w prywatnym szpitalu w Meksyku. Późniejsza obserwacja uniemożliwa mu zatem uczestniczenie w wydarzeniu. 

Czekacie na królewski ślub?  

 

 

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, zdjęcia z zaręczyn
Fot. East News, @Alexi Lubomirski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…