Magdalena Frąckowiak
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

„Nie mogę ruszać ręką. Konsekwencje będą wyciągnięte’’! Magdalena Frąckowiak została zaatakowana

VIVA! 28 października 2017 20:00
Magdalena Frąckowiak
Fot. East News

 

Magdalena Frąckowiak nie będzie wspominać najlepiej ostatniej wizyty u jubilera. W jednym z serwisów społecznościowych polska top modelka wyznała, że została napadnięta w sklepie z biżuterią! Jak Frąckowiak relacjonuje tą sytuację? 

 

Zobacz też: Podczas Tygodni Mody mieliśmy mocną reprezentację! Zobaczcie, które Polki królowały na zagranicznych wybiegach

Frąckowiak vs jubiler 

Modelka wyznała, że ma całą rękę w sinikach, które zawdzięcza mężczyźnie usiłującemu wyprosić ją ze sklepu. Gwiazda światowych wybiegów twierdzi, że w żaden sposób nie sprowokowała swojego „przeciwnika’’ do takiego zachowania. 

 

„Tak wygląda moja ręka po wczorajszym napadzie na mnie. Nie mogę ruszać ręką. Konsekwencje będą wyciągnięte, a pan, który mi to zrobił stanie przed sądem. Nic, absolutnie nic nie daje mężczyźnie przyzwolenia na przemoc wobec kobiety! Ja poruszyłam temat każdemu z nas znany, choćby przypominając co się dzieje i słyszy w polskich domach. Agresja polskich mężczyzn nie jest tematem nowym. Uważam, że głośno o tym trzeba mówić. Każda forma agresji wobec kobiet jest niedozwolona i jest karalna’’, twierdzi modelka. 

 

Magdalena Frąckowiak opublikowała w serwisach społecznościowych zdjęciach siniaków. 

 

 

Tak wyglada moja ręka po wczorajszym napadzie na mnie ( post z wczoraj ). Nie mogę ruszać ręka. Konsekwencje będą wyciągnięte a Pan który mi to zrobił stanie przed sądem. NIC absolutnie NIC nie daje mężczyźnie przyzwolenie na przemoc wobec kobiety ! Głupie komentarze ludzi na temat tej sprawy są bulwersujące. Szczególnie ludzie z kont pustych. Jak ktoś chciałby wyrazić swoją głupotę to proszę napisać do mnie z podpisanym imieniem i nazwiskiem. Proszę nie być trzórzem. Nie akceptuje agresji fizycznej jak i werbalnej. Każdy kto taka próbę podejmje wobec mojej osoby zostanie postawiony przed wymiarem prawa. Nie pisze tu o odmiennym zdaniu ludzi a agresji poprzez słowa. Proszę pamiętać ze każda osobę z pustego konta instagramowego można namierzyć wyszukując IP adress komputera. Każdy w tych czasach myśli ze może pozwolić sobie na taka werbalna przemoc bo pisze z konta anonimowego. Jest to dla mnie zachowanie ludzi słabych i złych. Jedna z osób napisała w swoim komentarzu ze życzy mi abym następnym razem miała posiniaczona twarz. Czy to jest normalne ? Puste konta są idealna platforma dla osób agresywnych i niezrównoważonych psychicznie. Uważam ze powinny zrozumieć ze taka forma także może być karalna szczególnie jak ktoś mi grozi w taki sposób. Jestem zbulwersowana kultura osobista niektórych osób. Nie jest tu ważne czy dotknęło to osobę taka jak ja ( publiczna ) czy osobę nie publiczna - jak nie którzy piszą żebym nie " gwiazdorzyla ". Ja poruszyłam temat każdemu z nas znany choćby przypominając co się dzieje i słyszy w polskich domach. Agresja polskich mężczyzn nie jest tematem nowym. Uważam ze głośno o tym trzeba mówić. KAŻDA FORMA AGRESJI WOBEC KOBIET JEST NIEDOZWOLONA I JEST KARALNA.

Post udostępniony przez Magdalena Frackowiak (@frackowiakmagdalena)

 

Przeczytaj też: Aneta Kręglicka i Magdalena Frąckowiak w kampanii marki Badura. Która lepiej wypadła?

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.