Magdalena Frąckowiak sprzedaje mieszkanie
Fot. Lagencia Grosby/EAST NEWS
O TYM JEST GŁOŚNO

Magdalena Frąckowiak opowiedziała o kulisach swojej ciężkiej choroby...

„To efekt braku profesjonalizmu określonych osób”

Rafał Kowalski 24 września 2019 14:30
Magdalena Frąckowiak sprzedaje mieszkanie
Fot. Lagencia Grosby/EAST NEWS

Kilka dni temu dotarły do nas niepokojące wieści o tym, że Magdalena Frąckowiak walczyła przez ostatni rok z groźną chorobą. Na szczęście modelka poinformowała o tym przy okazji operacji, dzięki której miała się pozbyć problemu. Na co dokładnie cierpiała gwiazda? Wiemy na ten temat coraz więcej...

Magda Frąckowiak o chorobie i operacji

Piękna top modelka najpierw opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym jest w szpitalu. Na fotografii towarzyszy jej szwedzki lekarz. „Przez rok byłam bardzo chora. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że powoli umieram od środka. On przeprowadził bardzo skomplikowaną operację trwającą 5 godzin”, poinformowała modelka fanów.

Z kolei wczoraj, w wyniku wielu zapytań i domniemań, 34-latka przybliżyła kulisy złego czasu, z którym ostatnio się mierzyła. Co było jego powodem? „Mój stan to efekt braku wyobraźni i profesjonalizmu określonych osób. Na obecnym etapie sprawą zajmują się moi prawnicy i to oni będą komunikowali się w tej sprawie (...) bardzo dziękuję za ciepłe słowa i uspokajam, że jestem w dobrych rękach i najgorsze już za mną”, wyjaśniła Magda Frąckowiak.

Współpracownicy modelki zapowiedzieli, że na dniach opowie ona ze szczegółami i bez przekłamań, o tym co dokładnie ją spotkało. Czekamy na oświadczenie, a pięknej gwieździe życzymy szybkiego powrotu do pracy i normalnego, codziennego życia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Frackowiak (@frackowiakmagdalena)

Magdalena Frąckowiak na pokazie Victoria's Secret 2014
Fot. ONS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!