Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Magdalena Cielecka, VIVA! 2017, 2/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Magdalena Cielecka pojawiła się topless na okładce jednego z magazynów

Fani są zachwyceni

Olga Figaszewska 2 lipca 2019 11:51
Magdalena Cielecka, VIVA! 2017, 2/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Magdalena Cielecka zachwyciła swoich fanów! Aktorka pokazała swoje wdzięki w nowej sesji i zapozowała topless na okładce Elle.  Magazyn z okazji swoich 25. urodzin po 15 latach powtórzył jedną ze swoich najgłośniejszych okładek. Efekt robi wrażenie!

Magdalena Cielecka nago na okładce Elle

„Nie ścigam się z czasem”, mówi Magdalena Cieleck. A wywiad z aktorką ilustruje zmysłowa sesja. Gwiazda pojawiła się na niej ubrana jedynie w dół od stroju kąpielowego. Naturalna, uśmiechnięta i zniewalająca! Nie pierwszy raz  zdecydowała się na tak odważne kadry. Piętnaście lat temu okładka z jej udziałem wywołała spore kontrowersje. Wówczas nikt nie był przygotowany na taką rewolucję. Trzeba przyznać, że mimo upływu czasu gwiazda wciąż wygląda wspaniale!

Magazyn Elle podzielił się ze swoimi obserwatorami sierpniową, odświeżoną wersją okładki. W komentarzach fani nie szczędzą  komplementów Magdalenie Cieleckiej.

„Pięknie i super kobieco💕”, „Naprawdę niesamowita okładka”, „Myślałam ze to Kirsten Dunst ” „najpiękniejsza Polka”, „Piękna kobieta, piękne zdjęcie, bardzo delikatne i kobiece. Brawo! ”, czytamy.

A Wam, jak podoba się okładka z Magdaleną Cielecką? 

Magdalena Cielecka na okładce Elle
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.