Magdalena Adamowicz
Fot. Instagram @adamowicz_magda
O TYM SIĘ MÓWI!

Magdalena Adamowicz pokazała biuro w Brukseli. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

To, co zobaczyliśmy, poruszyło nasze serca...

Gabriela Czernecka 18 października 2019 13:47
Magdalena Adamowicz
Fot. Instagram @adamowicz_magda

Odkąd Magdalena Adamowicz została posłanką Parlamentu Europejskiego, jest bardzo zapracowana. Swój czas jednak zawsze stara się zagospodarować tak, by znaleźć chwilę dla rodziny. Ostatnio opublikowała zdjęcie ze swojego biura w Brukseli. Uwagę internautów przykuł jeden szczegół, który sprawił, żę pod fotografią pojawiła się masa poruszających komentarzy.

Magdalena Adamowicz biuro w Brukseli

Mąż Magdaleny Adamowicz, Paweł Adamowicz na początku tego roku, w dniu 27. finału WOŚP został śmiertelnie ugodzony nożem. Mimo starań lekarzy, prezydent Gdańska zmarł po wielogodzinnej operacji. To nie był łatwy czas dla jego rodziny. Magdalena Adamowicz postanowiła jednak zrobić wszystko, by pamięć o jej mężu i jego dokonaniach pozostała w pamięci Polaków. To właśnie dlatego postanowiła zająć się polityką, próbując kontynuować dzieło tragicznie zmarłego męża. Właśnie pokazała jak wygląda jej biuro w Brukseli.

„Dziś czas poświęcam na pracę w biurze. Po wspaniałym pobycie w Atenach, gdzie odebrałam nagrodę dla Pawła za działania na rzecz demokracji, jestem pełna energii, by przygotować się do kolejnych wydarzeń z moim udziałem. Czekają mnie wyjazdy m.in. do Asturii czy Frankenthalu, wywiady, liczne spotkania. Energię i siłę czerpie od Was, za co bardzo ”, napisała posłanka Parlamentu Europejskiego. 

Internauci nie mogli nie zwrócić uwagi na znajdujący się w pokoju  ogromny portret Pawła Adamowicza.   W poruszających słowach komentują zamieszczone zdjęcie: „W biurze widzę obraz męża, czuwa i wspiera Panią.Powodzenia i pozdrowienia serdeczne Pani Magdaleno”, pisze jeden z nich. „Piękny portret Pana Pawła którego podobizna zapewne wspiera Panią w działaniu”, dodaje drugi. „Piękny pomysł z tym portretem mąż cały czas przy Pani zapewne dodaje odwagi i poczucie bezpieczeństwa”, komentuje trzeci. Widać, że jego obecność ciągle jest Magdalenie Adamowicz potrzebna.  

Magdalena Adamowicz, żona Pawła Adamowicza o pogrzebie męża
Fot. Wojciech Stróżyk/Reporter

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.