Magdalena Adamowicz
Fot. Instagram @adamowicz_magda
O TYM SIĘ MÓWI!

Magdalena Adamowicz pokazała biuro w Brukseli. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

To, co zobaczyliśmy, poruszyło nasze serca...

Gabriela Czernecka 18 października 2019 13:47
Magdalena Adamowicz
Fot. Instagram @adamowicz_magda

Odkąd Magdalena Adamowicz została posłanką Parlamentu Europejskiego, jest bardzo zapracowana. Swój czas jednak zawsze stara się zagospodarować tak, by znaleźć chwilę dla rodziny. Ostatnio opublikowała zdjęcie ze swojego biura w Brukseli. Uwagę internautów przykuł jeden szczegół, który sprawił, żę pod fotografią pojawiła się masa poruszających komentarzy.

Magdalena Adamowicz biuro w Brukseli

Mąż Magdaleny Adamowicz, Paweł Adamowicz na początku tego roku, w dniu 27. finału WOŚP został śmiertelnie ugodzony nożem. Mimo starań lekarzy, prezydent Gdańska zmarł po wielogodzinnej operacji. To nie był łatwy czas dla jego rodziny. Magdalena Adamowicz postanowiła jednak zrobić wszystko, by pamięć o jej mężu i jego dokonaniach pozostała w pamięci Polaków. To właśnie dlatego postanowiła zająć się polityką, próbując kontynuować dzieło tragicznie zmarłego męża. Właśnie pokazała jak wygląda jej biuro w Brukseli.

„Dziś czas poświęcam na pracę w biurze. Po wspaniałym pobycie w Atenach, gdzie odebrałam nagrodę dla Pawła za działania na rzecz demokracji, jestem pełna energii, by przygotować się do kolejnych wydarzeń z moim udziałem. Czekają mnie wyjazdy m.in. do Asturii czy Frankenthalu, wywiady, liczne spotkania. Energię i siłę czerpie od Was, za co bardzo ”, napisała posłanka Parlamentu Europejskiego. 

Internauci nie mogli nie zwrócić uwagi na znajdujący się w pokoju  ogromny portret Pawła Adamowicza.   W poruszających słowach komentują zamieszczone zdjęcie: „W biurze widzę obraz męża, czuwa i wspiera Panią.Powodzenia i pozdrowienia serdeczne Pani Magdaleno”, pisze jeden z nich. „Piękny portret Pana Pawła którego podobizna zapewne wspiera Panią w działaniu”, dodaje drugi. „Piękny pomysł z tym portretem mąż cały czas przy Pani zapewne dodaje odwagi i poczucie bezpieczeństwa”, komentuje trzeci. Widać, że jego obecność ciągle jest Magdalenie Adamowicz potrzebna.  

Magdalena Adamowicz, żona Pawła Adamowicza o pogrzebie męża
Fot. Wojciech Stróżyk/Reporter

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…