Magda Steczkowska i Piotr Królik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Magda Steczkowska trafiła do szpitala i przeszła operację!

Jaki jest jej stan zdrowia?

Weronika Kostyra 12 stycznia 2019 13:10
Magda Steczkowska i Piotr Królik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Choć Magda Steczkowska od dawna jest obecna w polskim show-biznesie nigdy nie była bohaterką skandali. Nie pozuje na ściankach, ale skupia się na muzyce i chroni swoją prywatność. Niedawno z razem z mężem Piotrem zdecydowała się na odważny krok – para wzięła udział w programie Ameryka Express, gdzie przeżyli przygodę swojego życia. Po jego opuszczeniu wrócili jednak do swojej codzienności – pracy i trójki dzieci. Niestety wczoraj Magda Steczkowska musiała odwołać jeden z koncertów. Powodem były problemy ze zdrowiem. Co się stało?

Magda Steczkowska przeszła operację

Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie niepokojące zdjęcia ze szpitala. Widzimy na nich, że jest podłączona do kroplówki. Jedno z nich podpisała: „Boli jak cholera, ale opieka – lux”. Wszystko wyjaśniło się pod drugim ze zdjęć. Magda Steczkowska wyjaśniła, że miałą atak wyrostka robaczkowego i konieczna była natychmiastowa operacja. „Wolałabym mieć ładniejsze widoki na weekend ale... wszystko jeszcze przede mną. Pewien nicpoń, zwany wyrostkiem, zaatakował podstępnie i trzeba było się z nim rozprawić raz na zawsze. Kilka dni i podobno będę jak nowa. Niestety byłam zmuszona przełożyć Noworoczny Koncert w Luborzycy, który miał się odbyć jutro (12.01) na 27.01 o godz. 20. Siła wyższa. Ale przyszły weekend (Radzionków, Bielsko Biała, Ruda Śląska) jak najbardziej aktualne. Szczegóły na instastory. Do zobaczenia zatem. Idę leżeć i pachnieć, oczywiście na ile to możliwe w szpitalu”, napisała.

Ze względu na operację artystka musiała przełożyć jeden koncert, ale okazuje się, że za dwa tygodnie powinna być w pełni sił. Życzymy powrotu do zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wolałabym mieć ładniejsze widoki na weekend ale... wszystko jeszcze przede mną😉Pewien nicpoń, zwany wyrostkiem, zaatakował podstępnie i trzeba było się z nim rozprawić raz na zawsze. Kilka dni i podobno będę jak nowa😊Niestety byłam zmuszona przełożyć Noworoczny Koncert w Luborzycy, który miał się odbyć jutro (12.01) na 27.01 o godz. 20. Siła wyższa. Ale przyszły weekend (Radzionków, Bielsko Biała, Ruda Śląska) jak najbardziej aktualne. Szczegóły na instastory😘 Do zobaczenia zatem❤️Idę leżeć i pachnieć, oczywiście na ile to możliwe w szpitalu😉 _________________________________________ #friday #view #window #hospital #bedziedobrze

Post udostępniony przez Magda Steczkowska (@magdasteczkowska)

Magda Steczkowska trafiła do szpitala
Fot. Instagram @magdasteczkowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?