Magda Mołek, Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Piotr Porembsky/METALUNA, Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Magda Mołek zakpiła z Małgorzaty Rozenek-Majdan: „Czy następna książka będzie o tym, jak zaplanować rozwód?”. Riposta prezenterki zachwyciła internautów!

Weronika Kostyra 11 października 2017 11:45
Magda Mołek, Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Piotr Porembsky/METALUNA, Marlena Bielińska/MOVE

Chociaż od ślubu i bajkowego wesela Małgorzaty Rozenek-Majdan minął już rok, gwiazda wciąż żyje tym wydarzeniem. Niedawno razem z mężem hucznie świętowała pierwszą rocznicę zawarcia małżeństwa, intensywnie promuje także swoją najnowszą książkę „Perfekcyjny ślub”, w której opisała własne doświadczenia z organizowania uroczystości. Kiedy jednak opowiadała o niej w programie „Dzień Dobry TVN” pomiędzy nią, a prowadzącą Magdą Mołek doszło to nieprzyjemnej wymiany zdań…

Zobacz także: Gwiazdy, które słyną z rozwodów! Która z nich miała najwięcej mężów?

Ironiczne pytanie Magdy Mołek

Po wysłuchaniu kilku ślubnych porad prowadząca żartobliwie zaproponowała Marcinowi Mellerowi: „Marcin, dlaczego nie zapytasz Małgosi, czy następna książka w takim razie będzie o tym, jak zaplanować rozwód? Aby wejść w tendencje rynkowe”. Była to odpowiedź na wcześniejsze stwierdzenie Małgorzaty, że niestety „Polacy coraz rzadziej biorą ślub, a coraz częściej się rozwodzą”.

Autorka książki na tę ironię odpowiedziała jedynie: „Myślę, że miałabym parę przemyśleń w tym temacie, ale nie wiem, czy akurat chciałabym o tym pisać”. W jej głosie dało się jednak wyczuć chłodne nastawienie do Magdy Mołek

To nie pierwszy raz kiedy pomiędzy paniami doszło do podobnej wymiany zdań i drobnych złośliwości. W 2015 roku podczas wywiadu Magda Mołek zaczęła zadawać Małgorzacie niewygodne pytanie o wiek. Na odpowiedź, że jest młodsza od prowadzącej, ta odparła „To niesamowite”, a Rozenek-Majdan zarzuciła jej złośliwość i chęć upokorzenia. Od tamtej pory panie nie są w najlepszych relacjach.

Zobacz także: „Nie każda siwizna jest oznaką mądrości”, Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na krytykę Manueli Gretkowskiej! Fani są za Małgosią!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.