Magda Mołek, Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Piotr Porembsky/METALUNA, Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Magda Mołek zakpiła z Małgorzaty Rozenek-Majdan: „Czy następna książka będzie o tym, jak zaplanować rozwód?”. Riposta prezenterki zachwyciła internautów!

Weronika Kostyra 11 października 2017 11:45
Magda Mołek, Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Piotr Porembsky/METALUNA, Marlena Bielińska/MOVE

Chociaż od ślubu i bajkowego wesela Małgorzaty Rozenek-Majdan minął już rok, gwiazda wciąż żyje tym wydarzeniem. Niedawno razem z mężem hucznie świętowała pierwszą rocznicę zawarcia małżeństwa, intensywnie promuje także swoją najnowszą książkę „Perfekcyjny ślub”, w której opisała własne doświadczenia z organizowania uroczystości. Kiedy jednak opowiadała o niej w programie „Dzień Dobry TVN” pomiędzy nią, a prowadzącą Magdą Mołek doszło to nieprzyjemnej wymiany zdań…

Zobacz także: Gwiazdy, które słyną z rozwodów! Która z nich miała najwięcej mężów?

Ironiczne pytanie Magdy Mołek

Po wysłuchaniu kilku ślubnych porad prowadząca żartobliwie zaproponowała Marcinowi Mellerowi: „Marcin, dlaczego nie zapytasz Małgosi, czy następna książka w takim razie będzie o tym, jak zaplanować rozwód? Aby wejść w tendencje rynkowe”. Była to odpowiedź na wcześniejsze stwierdzenie Małgorzaty, że niestety „Polacy coraz rzadziej biorą ślub, a coraz częściej się rozwodzą”.

Autorka książki na tę ironię odpowiedziała jedynie: „Myślę, że miałabym parę przemyśleń w tym temacie, ale nie wiem, czy akurat chciałabym o tym pisać”. W jej głosie dało się jednak wyczuć chłodne nastawienie do Magdy Mołek

To nie pierwszy raz kiedy pomiędzy paniami doszło do podobnej wymiany zdań i drobnych złośliwości. W 2015 roku podczas wywiadu Magda Mołek zaczęła zadawać Małgorzacie niewygodne pytanie o wiek. Na odpowiedź, że jest młodsza od prowadzącej, ta odparła „To niesamowite”, a Rozenek-Majdan zarzuciła jej złośliwość i chęć upokorzenia. Od tamtej pory panie nie są w najlepszych relacjach.

Zobacz także: „Nie każda siwizna jest oznaką mądrości”, Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na krytykę Manueli Gretkowskiej! Fani są za Małgosią!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.