Magda Mołek
Fot. Instagram @magda_molek
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Magda Mołek promienieje i zachwyca szczupłą sylwetką po ciąży!

Kiedy wróci do prowadzenia „Dzień Dobry TVN”?

Weronika Kostyra 31 sierpnia 2018 10:50
Magda Mołek
Fot. Instagram @magda_molek

Magda Mołek bardzo dba o swoją prywatność i rzadko zdradza szczegóły swojego życia osobistego. W styczniu zaskoczyła fanów informacją o tym, że spodziewa się dziecka. Chciała poinformować o tym osobiście zanim zrobiliby to paparazzi. W czasie ciąży bardzo długo nie rezygnowała z pracy w Dzień Dobry TVN, w którymś momencie jednak zastąpiły ją koleżanki. W połowie czerwca, znowu za pośrednictwem Instagrama, ogłosiła, że jakiś czas wcześniej urodziła syna, Stefana. Dziennikarka skupiła się potem na macierzyństwie i rzadko udzielała się w mediach społecznościowych. Teraz jednak powróciła, publikując piękne zdjęcie.

Magda Mołek wraca do pracy?

Magda Mołek promienieje. Nie da się także nie zauważyć, że wróciła już do szczupłej figury sprzed ciąży. Dziennikarka zaprezentowała na także nową fryzurę, ma teraz dłuższe niż wcześniej włosy. Widać także, że jest niezmiernie szczęśliwa. Pod zdjęciem natychmiast pojawiła się cała lawina komentarzy. Fani nie szczędzą świeżo upieczonej mamie komplementów:

„Cieszę się że mogę Panią podziwiać J Macierzyństwo służy, gratuluję”

„Chodząca klasa i wdzięk!”

„Wow piękna mama”

„piękna i kwitnąca ... tęsknimy... mam nadzieję do szybkiego zobaczenia w ddtvn”

Wielu komentujących dopytuje także, kiedy Magda Mołek wróci do prowadzenia Dzień Dobry TVN. Na pewno cieszy ich wiadomość, że będą mogli zobaczyć ją już jutro! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#smile #mood #goodnight

Post udostępniony przez Magda Mołek (@magda_molek)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?