Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

„Była jakaś autocenzura, autokontrola”, przyznaje Magda Mołek. Dlatego odeszła z telewizji?

Dziennikarka postawiła na własne projekty

Ksenia Krasko 20 sierpnia 2020 14:40
Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Kiedy w lipcu 2019 roku poinformowała o swoim odejściu z Dzień Dobry TVN, fani nie kryli zaskoczenia. Magda Mołek wytłumaczyła jednak, że po 15. latach na wizji nadszedł czas na nowe wyzwania. Jak się niedawno okazało, uwielbiany przez widzów program W roli głównej również znika z anteny, ale dziennikarka pozostała obecna w mediach, a jej samodzielne projekty zbierają same pozytywne recenzje.

Magda Mołek prowadzi kanał na YouTube

Magdalena Mołek kilka tygodni temu zadebiutowała na portalu YouTube. Jej autorski kanał W moim stylu niemal natychmiast zdobył wielu nowych fanów, którzy przyznają, że dziennikarka zawsze wybiera ciekawych rozmówców i umiejętnie zadaje im pytania.

Niektórzy widzowie nie mogli się doczekać jej powrotu z cyklem wywiadów W roli głównej, jednak okazało się, że program nie znalazł się w nowej ramówce TVN Style. Magda Mołek przyznała, że dowiedziała się o tym z mediów, ale wygląda na to, że taka zmiana zupełnie jej nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie.

Jak się okazało, od dawna myślała nad tym, aby przenieść się do świata online. „Dla mnie jest to emanacja wolności. Ja tam wchodzę i po prostu wiem, że tam możesz wszystko”, tłumaczyła podczas rozmowy z Karolem Paciorkiem na jego kanale Imponderabilia na YouTube.

„Oczywiście to będzie w moim stylu, czyli nie będę tam fikać koziołków, nie zamierzam nagle udawać, że jestem kimś innym. Robię tylko swoje rzeczy, w sposób, który pewnie sama sobie, pracując w telewizji, zabraniałam robić w taki sposób. To była jakaś autocenzura, autokontrola, teraz mam to w d*pie”, dodała.

Jej drugi projekt również odniósł sukces. Wraz z edukatorką seksualną Joanną Keszką współtworzy odważny, szczery i bardzo prawdziwy podcast Rozważna i erotyczna, w ramach którego panie rozmawiają o kobiecej seksualności i tematach z nią związanych, tak często uznawanych za tabu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hej Wspaniale Dusze 💫💫💫w @empikgo dziś 6. już odcinek naszego podcastu „Rozważna i erotyczna” 💃 Od kilku tygodni razem z @joanna_keszka_barbarella.pl opowiadamy Wam o miłości do siebie, akceptacji swojego BOSKIEGO ciała i wychodzeniu z klisz i kodów kulturowych. Dziękuję za wszystkie wspaniałe wiadomości od Was! Za to, że słuchacie i że dajecie się nam porwać do świata wolności i samostanowienia ❤️❤️ Jeśli ktoś nas jeszcze nie zna - to zapraszamy do aplikacji @empikgo Z kodem rozwazna30dni macie darmowy dostęp do końca sierpnia. CAŁUJEMY 💕 Fot. @luk_sokol #empikgo #rozważnaierotyczna #podcast #rozmowy #kobiety #womenempoweringwomen

Post udostępniony przez Magda Mołek (@magda_molek)

Magda Mołek o odejściu z Dzień Dobry TVN

W czerwcu dziennikarka tłumaczyła, dlaczego odeszła z telewizji śniadaniowej. „W pewnym momencie, mając już dwóch synów, poczułam, że wszystko zaczyna mi się wymykać spod kontroli. Zrozumiałam, że nie jestem w stanie pracować w weekendy, a właściwie – że tego po prostu nie chcę”, przyznała w rozmowie z portalem Plejada.

„Nawet jak nie prowadziłam Dzień Dobry TVN, to miałam coś innego do zrobienia. Nigdy nie byłam na dwutygodniowych wakacjach, bo zawsze urlop zahaczał o weekend, w który musiałam być w pracy. [...] Stwierdziłam, że tak późno urodziłam swoje dzieci i tak długo na nie czekałam, że chcę z nimi być. Doszłam do wniosku, że nie ma w tym momencie dla mnie nic ważniejszego”, dodała. „Czułam, że w DDTVN skończyła się już dla mnie pewna epoka. Chciałam to uszanować. Podjęłam męską decyzję i ponoszę jej konsekwencje”. 

Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.