Magda Mołek, VIVA! październik 2007
Fot. Piotr Porembsky/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI!

Magda Mołek jest w ciąży! „Chciałam, żebyście dowiedzieli się ode mnie”

Gabriela Czernecka 27 stycznia 2018 22:31
Magda Mołek, VIVA! październik 2007
Fot. Piotr Porembsky/METALUNA

 

Magda Mołek jest w ciąży! Prowadząca „Dzień Dobry TVN” podzieliła się z fanami dobrą wiadomością na Instagramie. Tego nikt się nie spodziewał! Dziennikarka jeszcze dziś rano prowadziła poranny program śniadaniowy, a brzuszka ciążowego nikt nie zauważył! 

 

Zobacz też: Magda Mołek po raz pierwszy publicznie po ogłoszeniu ciąży. Tak prowadząca „Dzień Dobry TVN” prezentowała się na ramówce stacji

 

NAJNOWSZE: TYLKO U NAS! Mateusz Damięcki został ojcem! Chłopiec czy dziewczynka?

Zobacz także: Zdjęcie Magdy Mołek z liceum wywołało burzę na Instagramie! Jej fani uderzają w Małgorzatę Rozenek-Majdan. Dlaczego?

 

Magda Mołek w ciąży. Chłopiec czy dziewczynka?

Takiej wiadomości nikt się nie spodziewał! Magda Mołek jest w ciąży! Prowadząca „Dzień Dobry TVN” podzieliła się tą informacją na swoim Instagramie. Magda Mołek zamieściła na nim zdjęcie, na którym prezentuje swój zaokrąglony ciążowy brzuszek oraz załączyła obszerny wpis: „Chciałam, żebyście dowiedzieli się ode mnie. Nie dzielę się zbyt często swoim prywatnym światem, bo w tym całym codziennym szaleństwie potrzebuję mieć coś tylko dla siebie... Ale nie zamierzam ukrywać się przed Wami ze swoim szczęściem, nawet gdybym chciała, byłoby to już niemożliwe”, napisała. Jak na razie nie wiadomo, czy dziennikarka spodziewa się chłopca czy dziewczynki. To będzie drugie dziecko Magdy Mołek. Kim jest partner Magdy Mołek? To prawnik, doktor nauk prawa i pracownik Instytutu Nauk Prawnych PAN. Para po zaledwie kilku miesiącach znajomości stanęła na ślubnym kobiercu. W 2011 roku prowadząca „Dzień Dobry TVN” wyszła za mąż za Macieja Taborowskiego, a ślub pary odbył się z dala od mediów. Zakochani wspólnie wychowują syna Henryka. Za kilka miesięcy Henryk będzie miał rodzeństwo! Czy Magda Mołek urodzi chłopca czy dziewczynkę? Jak na razie nie wiadomo, prawdopodobnie dziennikarka sama poinformuje o tym media lub zatrzyma tę informację dla siebie. Fanów już kilka tygodni temu zaniepokoiło nagłe zniknięcie Mołek z anteny TVN. Wówczas zastąpiła ją Agnieszka Woźniak-Starak. Internauci byli zdziwieni nieobecnością dziennikarki, która znana jest ze swojego zaangażowania. Mówiono nawet o tajemniczej chorobie, z którą miałaby się zmagać. Teraz  wszystko stało się jasne!

Dziennikarka postanowiła odpowiedzieć na pojawiające się pytania. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym dumnie trzyma się za całkiem spory brzuszek. Prowadzącej „Dzień Dobry TVN” udało się utrzymać ciążę w tajemnicy. Fani oglądając dzisiejsze wydanie porannego programu nie zwrócili uwagi na ciążowy brzuszek! 

 

Serdecznie gratulujemy! 

 

 

 

Zobacz również: Magda Mołek zakpiła z Małgorzaty Rozenek-Majdan: „Czy następna książka będzie o tym, jak zaplanować rozwód?”. Riposta prezenterki zachwyciła internautów!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.