Magda Mołek
Fot. Instagram @magda_molek
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Magda Mołek zdradziła swój sekret na powrót do sylwetki sprzed ciąży!

„Każda mama to potwierdzi: macierzyństwo daje w kość”

Weronika Kostyra 27 października 2018 14:35
Magda Mołek
Fot. Instagram @magda_molek

Kilka miesięcy temu Magda Mołek po raz drugi została mamą. Chociaż w ciąży długo nie rezygnowała z pracy, w końcu zastąpiły ją koleżanki. Dziennikarkę wciągnęły wtedy obowiązki rodzinne. Niedawno jednak pełna energii wróciła do pracy. Jak świeżo upieczona promienieje. Bardzo szybko odzyskała też idealną sylwetkę. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o tym, jak przeżywa ponowne macierzyństwo.

Magda Mołek o byciu mamą

Magda Mołek jest doświadczoną dziennikarką z 20-letnim stażem, a także doświadczoną mamą. Przerwa, którą zrobiła od pracy, aby urodzić synka, Stafana, była stosunkowo krótka. Było to jedynie kilka miesięcy, po których wróciła i od razu zaprezentowała idealną formę. „U nas to rodzinne, więc po pierwsze geny. Po drugie jednak rozsądek i kontrolowanie zawartości talerza. Od wielu lat dbam o to, co jem i już nie jest to okupione wyrzeczeniami, czy wielkim wysiłkiem. Poza tym to, co się ostatnio dzieje w moim życiu daje mi tyle czystej radości, miłości, spełnienia - to recepta na dobre samopoczucie”, powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

Rzeczywiście po dziennikarce zupełnie nie widać zmęczenia, z którym boryka się wiele mam. Wręcz przeciwnie, jest pełna energii i zaraża uśmiechem. „Każda mama to potwierdzi: macierzyństwo daje w kość, ale dostarcza tylu wzruszeń, czystej radości i szczęścia, że szybko zapominasz o tym, że np. od miesięcy nie przespałaś ani jednej nocy”, przyznaje.

Cieszycie się, że Magda Mołek wrócił do prowadzenia Dzień Dobry TVN?

Magda Mołek
Fot. Instagram @magda_molek

Magda Mołek
Fot. Instagram @magda_molek

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.