Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI!

Magda Gessler chce zrealizować swoje marzenie i założyć nowy biznes! Czy to oznacza koniec „Kuchennych rewolucji”?

Gabriela Czernecka 2 października 2017 09:00
Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

 

Czy to koniec „Kuchennych rewolucji” Magdy Gessler? Od dawna wiadomo, że restauratorka pasjonuje się także malarstwem i modą… Czy dla nich zrezygnuje z gotowania?

 

Polecamy: Po konflikcie ani śladu! Przyjaźń Magdy Gessler i Roberta Makłowicza znów kwitnie. Czy na pewno jest szczera?

 

Magda Gessler jako malarka

„Kuchenne rewolucje” to jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy restauracji, którym metamorfozę funduje genialna Magda Gessler. Niewielu jednak wie, że gwiazda stacji TVN zanim została najsłynniejszą polską restauratorką zaczynała jako malarka! Magda Gessler ukończyła Królewską Akademię Sztuk Pięknych św. Ferdynanda w Madrycie. W wolnym czasie wciąż chętnie maluje, ale wyuczony zawód zmieniła na pracę restauratorki. To sprawiło, że poznało ją szersze grono odbiorców i dziś nie ma osoby, która nie wiedziałaby kim jest Magda Gessler! 

 

Teraz jednak gwiazda zastanawia się nad zmianami w swoim życiu. Magda Gessler zastanawia się nad powrotem do dawnej pasji malarskiej. Obecnie Gessler maluje wieczorami lub w nocy, bo jak sama twierdzi „Ja nie lubię spać, 3–4 godziny to wszystko, mówi. To zresztą nie jedyne marzenie Magdy Gessler…

 

Zobacz również: Z wizytą w domu u Magdy Gessler. Czy można żyć bardziej kolorowo?! Film z sesji okładkowej do VIVY!

 

Gwiazda coraz częściej myśli także o poszerzeniu swojej działalności o... modę! Chciałaby otworzyć butik na jednej z modnych warszawskich ulic.

 

 

 

@magdagessler_official @piotrsalata @thecadess_warssaw designer #tvn #masterchef

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 

Magda Gessler z projektantem Piotrem Sałatą z duetu Thecadess…

 

 

@magdagessler_official @msrcintyszka #love#job #kr#masterchef#dre

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 

…i z fotografem mody Marcinem Tyszką

 

Magda Gessler projektantką?

Magda Gessler słynie z ekstrawaganckich i barwnych stylizacji, które chętnie pokazuje na zdjęciach w mediach społecznościowych. „Zajęłabym się bardziej malarstwem, być może otworzę butik z własną modą. Jest bardzo dużo projektów”, powiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Jak na razie Magda Gessler zastanawia się nad tym, w który projekt się zaangażować. Plany otwarcia butiku na razie nie są tak zaawansowane jak pragnienie powrotu do malarstwa. „Wszystko razem się zbiera, z niejednym projektantem, z Piotrkiem Sałatą robimy jakiś pomysł, żeby było wesoło i kolorowo w Warszawie na Mokotowskiej”, mówi Magda Gessler.

 

Przypomnijmy, że Gessler ma już za sobą pierwsze kroki w roli projektantki. Często w swoich kreacjach pokazuje się na czerwonym dywanie.  Czy Magda Gessler zdecyduje się na projektowanie mody czy malarstwo? A może uda się jej połączyć obie te pasje? My mocno Magdzie kibicujemy i czekamy na efekty! 

 

 

 

@magdagessler_official #lucky #holiday #love #berries

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 

Magda Gessler słynie ze swoich kolorowych, szalonych kreacji

 

 

#@magdagessler_official #w ogrodzie przyjaciół ...

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 

 

Polecamy także:  Magda Gessler przeszła spektakularną metamorfozę! Fani zachwycają się sylwetką gwiazdy, a my zdradzamy sekrety jej diety

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?