Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL
Z ŻYCIA GWIAZD

Magda Gessler zaskoczyła fanów. Wyznała, że nie gotuje w Wigilię!

Słynna restauratorka w święta omija kuchnię szerokim łukiem

Dorota Falkowska 24 grudnia 2021 20:01
Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Gotowanie to jej praca i pasja, na co dzień robi to z wielką przyjemnością, ale gdy przychodzą święta, Magda Gessler nie spędza czasu na przygotowywaniu potraw. Zaskoczeni?

Jak wyglądają święta u Magdy Gessler? 

Okazuje się, że królowa kuchni wszystkie przygotowania do świąt zaczyna odpowiednio wcześnie, żeby w wigilijny dzień móc skupić się na innych sprawach. 

"Są (święta - przyp. red.) tradycyjne, rodzinne i pełne magii, ale też nie brakuje w nich szczypty szaleństwa. Wychowywałam się za granicą, dlatego święta zawsze były u nas multikulturowe, a na stole pojawiały się nie tylko polskie potrawy. Wszystkie dania przygotowuję z wyprzedzeniem, dlatego w Wigilię już nie gotuję" - wyznała Magda Gessler w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

Zobacz też: Jak gwiazdy spędzają święta Bożego Narodzenia 2021?

Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Sprawy kulinarne tego dnia przekazane są w najlepsze ręce — Lary i Tadeusza, dzieci restauratorki. 

"Tego dnia kuchnię przejmują Lara i Tadeusz, którzy wyręczają mnie, żebym mogła odpocząć". Czego nigdy nie może zabraknąć na wigilijnym stole w rodzinie Gesslerów? "Moim popisowym daniem jest barszcz wigilijny bez mięsa", mówi restauratorka. 

"A przed samą Wigilią nie wolno niczego podjadać, bo do uroczystej kolacji musimy zasiąść głodni", dodała w wywiadzie dla "Na żywo".  

Czytaj też: Jak wygląda Boże Narodzenie w rodzinie Gesslerów? „Nasze Święta nigdy nie były katolickie”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.