Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Magda Gessler ostro o operacjach plastycznych i hejcie!

Restauratorka nie przebiera w słowach i apeluje: „Odczepcie się ode mnie”

Konrad Szczęsny 30 kwietnia 2019 21:46
Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

Od jakiegoś czasu gospodyni Kuchennych rewolucji musi mierzyć się z falą hejtu. Zarówno w mediach społecznościowych, jak i w niektórych publikacjach pojawiają się zarzuty, jakoby jej wygląd był dziełem chirurga plastycznego. Magda Gessler nie wytrzymała społecznej presji i ciągłych pytań o to, czy kiedykolwiek poddała się zabiegom z użyciem skalpela i w ostrych słowach rozliczyła się z sensacyjnymi oskarżeniami! 

Magda Gessler o operacjach plastycznych

W obszernym statusie na Facebooku gwiazda TVN stanowczo zaprzeczyła, że kiedykolwiek poddała się operacji plastycznej, w tym tej powiększania ust. Twierdzi, że to jedynie spekulacje i efekt złośliwości ze strony mediów.

„Litości kochani. Czy świat zwariował, czy każe mi potwierdzić coś, czego nie zrobiłam, żeby przytaknąć opinii czarujących dziennikarzy bajkopisarzy? Jak to jest??? Nie zrobiłam żadnej operacji plastycznej! Nie powiększyłam ust, tak jak piszecie!!!”, grzmi Magda Gessler.

Dodaje, że jej wygląd to jedynie efekt umiejętnie dobranych kosmetyków.

„Miło mi, że doceniacie mój makijaż, bo to jego zasługa. To jest prawdziwa magia! Makijaż czyni cuda. Uwierzcie mi. Powiększa usta, zmniejsza nos, modeluje twarz... zmienia każdą kobietę nie do poznania”, cierpliwie wyjaśnia restauratorka.

Gwiazda TVN zwierzyła się jednocześnie, że chętnie skorzystałaby z zabiegu usunięcia opadających powiek, ale z uwagi na liczne zobowiązania zawodowe nie jest tego w stanie zrobić.

„Może i potrzebowałbym zabiegów? Tak, z chęcią zrobiłabym powieki, bo mam nadmiar, ale kiedy? Moje życie jest w biegu! To rollercoaster... bez snu, bez przerwy. A na zabiegi trzeba mieć czas, którego ja nie mam nawet na 2-godzinny masaż!!!! Co to za hejt!?!? I to od kobiet?? Nie wierzę”, pisze rozemocjonowana Magda Gessler.

Dodała, że jest wdzięczna osobom, z którymi współpracuje za to, że zawsze czuje się atrakcyjna.

„Mój wygląd na planie to zasługa cudownych i zdolnych kobiet, Darii oraz Reni od make upu i Kasi Mąki od włosów. Mój skarb!!!!... dlatego nie piszcie bzdur, moim kosztem. Jestem sobą. Zawsze. ..kobiety, nie dajcie się zwariować. Miłość i dobrą energią też jest najlepszym makijażem. Wiecie to!?? To uśmiechu życzę. Uwaga do hejterów. Odczepcie się od moich ust!!!... wysyłam wam nimi duuuuuże besosy. Besos na hejt!!!!”, zaznaczyła na koniec.

Fani wspierają Magdę Gessler

Wielbiciele talentu restauratorki nie pozostali obojętni na jej obszerny post. Podkreślają, że ma absolutną rację i hejt jest wynikiem popularności gwiazdy TVN i tego, że zalicza się do silnych oraz niezależnych kobiet.

„Ci co piszą o pani ustach, od razu widać, że się nie znają. Pani usta są jak najbardziej naturalne, miękkie i plastyczne, widać to po sposobie mówienia. Powiększone usta są jak opony, sztywne i bez wyrazu. Nie ma się co przejmować tymi »wszystkowiedzącymi«„, „Ludzie nie wierzą, że mogą być piękni bez operacji...”, czytamy w komentarzach pod zdjęciem zamieszczonym przez Magdę Gessler na Facebooku.

Podzielasz tę opinię?  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.