Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK
Z ŻYCIA GWIAZD

Magda Gessler wyda autobiografię! Zdradzi w niej swoje największe sekrety... Jakie?

„Podczas pisania nie hamowała się w niczym”

Rafał Kowalski 29 grudnia 2020 09:54
Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK

Magda Gessler wie, jak pozytywnie zaskoczyć swoich wielbicieli. Okazuje się, że gwiazda nie próżnowała w trakcie izolacji spowodowanej pandemią i napisała swoją autobiografię! Restauratorka słynąca ze swojej szczerości zdecydowała opisać się najciekawsze wątki jej życia. Nie zabraknie sekretów i miłosnych wspomnień…

Autobiografia Magdy Gessler – co w niej znajdziemy?

Magda Gessler była bohaterką ostatniego programu Uwaga – Kulisy Sławy. W świątecznym wydaniu magazynu prowadząca Kuchenne rewolucje wyznała, że w czasie pandemii dużo malowała oraz pisała. Okazuje się, że ze starań gwiazdy wydana zostanie jej autobiografia.

Informację potwierdził syn Magdy Gessler. Zdradził przy okazji, o czym napisała jego mama. „Mimo że mama udzieliła już wielu wywiadów, to większość jej barwnego życia jest jeszcze nieznana. Podczas pisania nie hamowała się w niczym, dzięki książce poznamy szczegóły jej związków z ukochanymi mężczyznami i jej małżeństw. Mogę zagwarantować, że będą to naprawdę ciekawe historie”, wyznał Faktowi Tadeusz Muller. „Dodatkowo ludzie dowiedzą się, jak to się stało, że obecnie mamy w Polsce taką postać jak Magda Gessler i skąd się wzięła jej miłość do kuchni i gotowania”, dodał doinformowany restaurator.

Przypomnijmy, że pierwszym mężem gwiazdy TVN był niemiecki dziennikarz Volkhart Müller, z którym Magda Gessler ma syna Tadeusza. Niestety ukochany ulubienicy publiczności zmarł przez nowotwór skóry. „Byłam z mężem do końca. Zmarł w moich ramionach. Straciłam wspaniałego, dobrego człowieka. Wiedziałam, że to już się więcej w życiu nie wydarzy. Taka miłość, takie dobro, taka wzajemna troska. Kiedy odszedł, chciałam trochę tego dobra oddać innym. Synowi, pracy, światu”, mówiła po jego śmierci ulubienica publiczności, która później zakochała się w Piotrze Gesslerze. I choć małżeństwo rozpadło się, to jego owocem jest córka Lara. Ponadto to właśnie Piotr miał rozpalić w partnerce miłość do prowadzenia lokali. Dziś, już od 16 lat, prowadząca Kuchenne rewolucje jest w związku z Waldemarem Kozerawskim. Chirurg medycyny estetycznej mieszka na co dzień w Kanadzie, dlatego para spotyka się kilka razy do roku.

Jesteśmy pewni, że lista romansów gwiazdy, o których dziś wiemy nic lub niewiele jest znacznie dłuższa… Kupicie książkę? 

Magda Gessler, Tadeusz Muller, VIVA! 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.