Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Internauci wylali na Magdę Gessler wiadro pomyj przez świąteczny filmik z córką!

Lara Gessler pozuje w nim z... nagimi sutkami. Przesada?

Konrad Szczęsny 27 grudnia 2018 13:29
Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

Mimo że Magda Gessler od zawsze budzi za sprawą publikowanych w internecie treści duże emocje, tym razem internauci są szczerze zaszokowani wigilijnym filmikiem, który gwiazda zamieściła w mediach społecznościowych. Nie dość, że ostro skrytykowano potrawy wigilijne, które znalazły się na stole restauratorki, to na dodatek na jednym z ujęć można podziwiać... pierś córki gwiazdy, Lary Gessler, w niemal całej okazałości!

Wigilijny filmik Magdy Gessler: mięso na stole, fani krytykują

Na nagraniu prowadząca Kuchenne rewolucje prezentuje fanom potrawy, które znalazły się na jej wigilijnym, suto zastawionym stole.

„Wigilia Bożego Narodzenia na 20 osób, stworzona przeze mnie i moich genialnych kucharzy. (...) ryba prawdziwie po grecku, odrobina prawdziwej szynki dla niekoszernych, pomidory marynowane, faszerowana cielęcina, pasztet z zająca, sos grzybowy, rosyjskie rybki pod wódkę, marynaty, chrzany...”, wylicza gwiazda.

To nie spodobało się części fanów Magdy Gessler.

„Szynka, tace mięsiwa, to raczej nie kojarzę z magią Wigilii świąt Bożego Narodzenia”, „To raczej stół na sylwestrową noc, a nie wigilijną kolację. Zero tradycyjnych potraw”, „Szynka na Wigilii???", „Raczej wygląda to jak przed alkoholową bibą”, grzmieli w komentarzach. Na tym jednak nie koniec!

Wigilijny filmik Magdy Gessler: Lara Gessler pozuje bez stanika, z niemal nagą piersią

Na jednym z ujęć restauratorka robi najazd na swoją córkę Larę. Dzięki temu setki tysięcy jej fanów mogą podziwiać... pierś 29-latki w niemal całej okazałości za sprawą sukienki z ogromnym dekoltem, kojarzącej się z halką. To podsyciło falę niechęci względem Magdy Gessler, czemu upust komentujący dali pod nagraniem: niemal jednogłośnie uznali, że strój jest co najmniej nieodpowiedni, biorąc pod uwagę okazję.

„Taki strój do stołu wigilijnego czy do... sutki na wierzchu!? WSTYD”, „A córka w piżamie jeszcze? Ubrana jak...”, „Tragedia, „Cycki są, więc na pewno było OK”, pisali zniesmaczeni. 

Warto zwrócić uwagę, że Lara Gessler słynie z odważnych stylizacji, które eksponują jej biust. Na oficjalne wyjścia, takie jak pokazy mody, wybiera sukienki i komplety mocno wydekoltowane i nierzadko krótkie szorty. Także w programie Ameryka Express dała się poznać jako osoba bezpruderyjna, która do nagości ma dosyć specyficzne podejście.

Zgadzasz się z krytyką świątecznego nagrania Magdy Gessler?  

Magda Gessler i jej wigilijny filmik wywołały kontrowersje. Sutek Lary Gessler na wierzchu
Fot. Screen z Facebooka @Magda Gessler

Magda Gessler i jej wigilijny filmik wywołały kontrowersje. Sutek Lary Gessler na wierzchu
Fot. Screen z Facebooka @Magda Gessler

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?