Lara Gessler, Magda Gessler, Viva! czerwiec 2013
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Magda Gessler opublikowała zmysłowe zdjęcie córki i wywołała burzę!

„Piękna ale czemu w majtkach?”

Weronika Kostyra 2 maja 2019 21:23
Lara Gessler, Magda Gessler, Viva! czerwiec 2013
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Lara Gessler w pełni akceptuje swoje ciało, co wielokrotnie udowadniała swoimi seksownymi stylizacjami. Nie boi się głębokich dekoltów. Jakiś czas temu w sieci burzę wywołało jej nagie zdjęcie zrobione podczas wakacji na Sycylii. Ona sama nie przejmuje się krytyką. Dumna jest z niej także mama, która sama opublikowała zmysłowe zdjęcie córki.

Magda Gessler opublikowała odważne zdjęcie córki

Piękna córka Magdy Gessler na dobre weszła już do polskiego show biznesu. W ubiegłym roku wystąpiła w programie Ameryka Express, a od niedawna prowadzi własny cykl w programie Dzień dobry TVN. Mama jest bardzo dumna z jej sukcesów. Opublikowała na swoim Facebooku zdjęcie Lary, które podpisała: „Bardzo jestem dumna z Lary, wspaniała, pracowita, zdolna, z charakterem... Proszę o Besos dla niej”.

Fotografia nie spodobała się jednak niektórym internautom. Lara Gessler jest na nim ubrana w koszulę, ale nie ma na sobie spodni. W komentarzach pod nim pojawia się wątpliwość, czy matka powinna publikować tak odważne zdjęcie własnej córki. „No piękna, piękna ale czemu w majtkach?”, „Dlatego zdjęcia w majtach trzeba wrzucić? Za pracowita i za mądra chyba”, czytamy.

Magda Gessler broni zdjęcia córki. Wielokrotnie wcześniej podkreślała, że nie ma problemu z pokazywaniem przez nią ciała, ponieważ sama jest artystką, a ludzkie ciała są piękne.

Zgadzacie się z nią?

Lara Gessler
Fot. Facebook @magdagessler.official

Najlepsze pośladki w show-biznesie: Lara Gessler
Fot. Instagram @laragessler

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.